Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit játszotok hogy foglalkozto...

Mit játszotok hogy foglalkoztok 8 hósotokkal? Úgy hogy mellette még ott van egy tesó jelen esetben 4évesem.

Figyelt kérdés
Úgy érzem anno a nagyobb lányommal sokkal többet tudtam foglalkozni.Bár konkrétan már nem emlékszem miket játszottunk h foglalkoztam vele.De az tény h nagyon okos :).Most már azért sokkal több a dolog főzni takarítani etetni altatni közben azért törődjek is velük..Ti miket csináltok a kicsitekkel? :)
2013. aug. 15. 13:01
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Szia...nekem 7hónaposom van és 7évesem...én a picit mindig kiteszem a szoba közepére és pl..doktornénit játszunk....én hozom picit,a nagy a doktor néni:meghallgatózza,megnézegeti milyen mozgásokat végez,kioktatja anyukát mit ehet a baba....a kicsinek tetszik mert beszélünk hozzá ő van a központban,a nagy meg "fontosember":)vagy kártyázunk a szönyegen a kicsi melett,jókat mulatunk mert mindig elvenné tölünk közben mondókázunk...
2013. aug. 15. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

7 hónapos, és egy 2 éves kislányom van - én nem igazán szabok ki időt a foglalkozásra, nncs az, hogy akkor most leülök, és csak vele foglalkozom...jönnek velem főzni ( pici az etetőszékbe, nagy a pulton csücsül) , a nagyobb már mindenben "segít" , folyamatosan beszél és beszél, közben a pici figyel, adok kezébe ezt-azt, két keverés között megcsikizem, beszélgetek neki... a szobában leteszem mellénk a szőnyegre, körülötte játékok , bevonjuk az építésbe - mesekönyvezésbe... én azt vettem észre, hogy vele sokkal könnyebben telnek már a napok, talán mert nincs időm filozofálni, mindenkinek kell enni- aludni-pelust cserélni... mire ezeket összehangolom hipp-hopp eltelik a nap, de nem érzem, hogy nélkülöznének, mindig mellettem vannak , igaz így lassabban megy kicsit a házimunka, de megoldjuk, és ez a lényeg :)

2013. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Kb nekem is így megy mint a 2.válaszolónak :)akkor ez nem kevés ;).És még játszózunk is heti 4szer kb.
2013. aug. 16. 17:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!