Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti ezen kiakadnátok vagy én...

Ti ezen kiakadnátok vagy én reagálom túl és vagyok túl érzékeny?

Figyelt kérdés
Van egy 1,5 éves kislányom és most várjuk a testvérét, 37. hetet töltöm. Az orvos pihenésre ítélt és én is úgy éreztem kell egy kicsit szusszannom a baba érkezése előtt ezért úgy döntöttem nem főzök többet hanem menüt rendelek egy étteremből. Korábban is rendeltem onnan és elégedett voltam. Most azonban az új kifutófiúval már abban sem sikerült megegyezni hogy 11 és 12 között hozza, de belementem hogy legyen 12 negyed 1. Erre a héten már másodszor 1-kor hozta csak mire a lányom már visított az éhségtől és a fáradságtól. Ma már fél 1 után lemondtam róla hogy időben eszünk így jobb híjján adtam neki egy csokipudingot és leraktam aludni, mire éppen csukta volna le a szemét a kifutófiú gyakorlatilag rákönyökölt a csengőre.... Erre én kimentem és megmondtam neki hogy többet ne hozzon holnap sem kell már kiszállítania a kifizetett kaját mert ez így nem korrekt.... Kisvárosban élünk amúgy, tehát nem kell rohadt nagy távolságokat megtennie, az étterem amúgy gyalog negyed óra tőlünk! De én anniyra kikadtam hogy még bőgtem is... Ez normális? Vag y a terhesség miatt én vagyok ideggyenge és ez nem olyan nagy dolog?
2013. aug. 15. 13:33
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Én az étteremben szólnék. Gondolom nem szeretnének elveszíteni egy ügyfelet. A kifutó meg bunkó, nincs tekintettel egy pici gyerekre.
2013. aug. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem normális hogy nem a megbeszéltek alapján jár el,viszont az sokkal rosszabb hogy a gyereknek nem tudsz mit enni adni! Neki igazán főzhetnél ha nem is minden nap,mert bármi közbejöhet! Mi van ha mondjuk balesete lesz a kifutófiúnak,de bármi lehet.
2013. aug. 15. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
83%

Akkor minden nap miért nem sétáltok el az étterembe ebéd időben és hozzátok el ti a kaját.

Attól, hogy kisváros gondolom sok megrendelés volt, nem hiszem hogy direkt csinálta, főleg nem a csengetést azt meg főleg nem tudhatta.

2013. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
53%

Terhesség, hormonok: a srác felé kicsit túlreagáltad, de érthető.

Hívd fel az éttermet, beszélj a főnökkel, mondd el, mi a gond, legyenek tekintettel a kicsire. Szerintem megértőek lesznek, változtatni fognak.

2013. aug. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Én úgy érzem kicsit túlreagáltam és félek hogy ha egy ilyen dolgon ennyire kiakadok mi lesz ha megszületik a pici. Hiszen annyi nehézség vár rám az elején. Nem szeretnék ideges és türelmetlen anyja lenni a gyerekeimnek! Ti hogy csináljátok hogy nyugodtak maradtok hasonló helyzetben?
2013. aug. 15. 13:42
 6/12 anonim ***** válasza:
Talán picit túlreagálod, de szerintem ez jelen helyzetben érthető. Fáradt vagy, dúlnak a hormonok. Hívd fel az éttermet, mond el a problémát az illetékesnek. Szerintem meg fogják ezt oldani, nekik sem lehet érdekük elveszíteni egy vendéget.
2013. aug. 15. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
63%
Nem reagáltad túl. Fizetsz egy szolgáltatásért. Ők nem tartják be a megbeszélteket. Neked van igazad.
2013. aug. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Én pont ezért mondtam le a házhoz hozatalt. Nyilván az ember nem főz, ha számít arra, hogy megrendelted a kaját. Volt hogy kopogott a szemem az éhségtől, aztán kihozza a kaját és nem az volt benne, amit megrendeltem. Na ott mondtam, hogy kész..

Azóta megszületett a kistesó is. Ha nem tudok főzni valamiért, akkor inkább a délelőtti séta a kifőzdébe vezet, oda akkor érek oda, mikor nekem jó, és a levegőzés is megvan egyben, és otthon szépen megebédelünk.

AMúgy szerintem is igazad van, fizetsz egy szolgáltatásért és nem azt kapod amit kértél!!

2013. aug. 15. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
53%
Az nem jutott eszedbe, hogy talán változtak a dolgok es csak 12 utan van kiszállítás? A masik meg hogy miért kellene emlékezne a kifutó fiúnak arra, hogy te terhes vagy es kicsi gyerek is van?
2013. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
47%
Az egy dolog,hogy pihenned kell.Na de akkor elmehetnél te a kajáért,mert azért oda vissza 30perc séta az nem sok...Meg rendben,hogy pihensz...De főzni azért nem olyan megeröltető...Pihenés alatt azt kell érteni,ne nagytakaríts,ne hajolgass,ne emelgesd a 1,5évest egész nap és nem azt,hogy feküdj az ágyban és meg se mozdulj,mer takkor azt mondta volna.Minden terhesnek pihennie kell az utolsó hetekben,mert megeröltető a súly stb,de azért a még főzni sem főzök dolog nekem kicsit sok lenne.
2013. aug. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!