Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti mit gondoltok, én reagálom...

Ti mit gondoltok, én reagálom túl?

Figyelt kérdés

A párom sokat dolgozik, reggeltől estig nincs itthon még hétvégén is dolgozik a pincébe. Megfürdettem a gyereket, mert 7 és 8 között ő már alszik. Hazajön a párom, mondja megy futni, mondom ez tök jó, de mégis mikor akar a gyerekével lenni? Mert sztem egy kicsit nagyon keveset van vele. Amíg meg nem született állandóan sírt nekem, hogy gyereket szeretne meg mikor lesz már, és most hogy van mintha nem is érdekelné. Tegnap este is egy kálvária volt míg elaltattam, mert nyűgős volt és ebben sem vette ki a részét, ő addig nyugodtan megvacsizott. Pedig már sík idge voltam. MOst is megkértem, hogy maradjon már inkább itthon és ne mennyen futni, hogy egy kicsit legyen vele is. Erre ő, miért nem 8kor fürdetem őt, ja mert egyébként ebből sem veszi ki a részét. Mondom neki, hogy nem gondolod, hogy majd őt fogom hozzád igazítani, amikor már van egy ritmusa? Sztem neki kéne a babához igazodnia, mert nem fix a munkaideje, és ilyenkor este is megteheti, hogy hamarabb jön haza. És ez kiverte a biztosítékot nálam.

Túl reagálom?


2013. máj. 14. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem reagálod túl.

Ha tényleg mondhatni semmit nincs a gyerekével pedig tudná úgy szervezni a munkáját, hogy lehetne, akkor nekem is rosszul esne.

2013. máj. 14. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem! Maximálisan igazad van.2en vállaltátok,amennyit otthon van,annyit neki is segítenie kéne.én is folyton egyedül vagyok a fiammal mert sokat dolgozik a férjem,de amint hazajön átvesz minden feladatot tőlem,és nagyon jó a kapcsolata a gyerekkel.13 hónapos amúgy,és a férjem eleve úgy megy el reggel itthonról 8kor,hogy előtte rendet rak nekem(elmosogat,elpakol szemetet levisz stb) pedig nem várom el tőle.beszélj vele erről,mert hosszú távon ez nem fog működni.APA is KELL!gyereknek is neked is!
2013. máj. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazad van. Ezt a meccset én már többször lejátszottam, nyertem, de egy idő múlva minden a régi...Most a második gyerekkel voltam "egyedül". Szóltam szépen, csúnyán, kivertem a balhét, azóta jobb, látom, hogy igyekszik. Valahogy akinek ez alapvetően nem természetes, azzal nagyon nehéz megértetni. A férjem azt vágta a fejemhez, hogy az ő apja se volt soha otthon...na erre nem tudok mit mondani, mert nem az ő apjáról van szó ugyebár.

Szóval nem reagálod túl. Ezt valahogy meg kell oldani.

2013. máj. 14. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

amikor egyszer otthon van és és a gyerek is jó passzban van közöld hogy leszaladsz a boltba és menj el valamerre öt-tíz percre

hátha megérti...

2013. máj. 14. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!