Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hová lett a babám jó étvágya?

Hová lett a babám jó étvágya?

Figyelt kérdés
Kisfiam,7 hónapos,eddig nagyon jó evő volt.8,6 kg.Szinte mindent megevett amit adtam neki.2 hónapos korától már este 8-tól aludt és csak hajnalban kelt fel szopizni.1 hónapja már éjfélkor is kel szopizni.1 hete babahimlős lett,3 napos magas lázzal és azóta teljesen elment az étvágya.Bármit főzök neki csak sír és fordítja el a fejét.Az éjszakák meg szörnyűek lettek,szinte 2-3 óránként kel szopizni.A jó evő és alvó babám teljesen megváltozott.Tudtok nekem tanácsot adni mi lehet az oka?
2013. aug. 16. 12:29
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem még nem gyógyult ki a bariból.Enyém is nemrég volt baris,bár láz nélkül.Ne erőltesd neki a kaját,mert csak megutálja.Szerintem picit várj még és majd ivsszatér az evése rendesen és nem kel majd éjjel sem.De egyébként nekem is volt a lányomnak kaja undora,de persze csak az ebédre,ami főzelék.A joghurt meg édesség ment volna.Megkináltam 12kor és 14kor is,ha nem kérte,aludt anélkül.Kb egy hét után evett újra.
2013. aug. 16. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Babahimlős volt,nem bárány.3 nap alatt lementek róla a pöttyök.Igazából az éjszakázás már a betegség előtt elkezdődőtt,akkor arra gondoltam kevés neki a tejcsim.pótolni akartam tápszerrel,nem értem el vele semmit,így feladtam.
2013. aug. 16. 12:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!