Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van valakinek chipolino...

Van valakinek chipolino lumina babakocsija?

Figyelt kérdés

Tapasztalat?

Köszönöm!


2009. okt. 28. 14:36
 1/3 anonim ***** válasza:

nekem nincs ilyen babakocsim, de kíváncsiságból megnéztem.

nekem árban is nagyon jónak tűnik, és maga a kocsi is praktikus, csak ha van autótok, akkor ehhez még külön autósülést is kell venni, ha jól látom. és ha annak az árát még hozzáadod, akkor lehet, hogy nem ezzel jársz a legjobban. Nagyon könnyű a váza. biztos jó kocsi.

ha nincs autótok, akkor szerintem szuper választás.

azért nézd meg élőben, mert én úgy jártam hogy a giordani 3per8as multifunkciós babakocsim sportrésze elég szűk, ha újra választhatnék, nem ilyet vennék már.

2009. okt. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

nem kell hordozó,már van:)

Élőben sajnos nem tudom megnézni,ezért érdekelnének a tapasztalatok.Képen tetszik nekem.

Az is írjon akinek nincs,de látta élőben!

Köszönöm!

2009. okt. 28. 15:23
 3/3 anonim ***** válasza:
első vagyok, esetleg írj az egyik forgalmazó bababoltnak, hogy hány centi széles kinyitva a kocsi, az nagyon sokat elárul!
2009. okt. 29. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!