Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Üveges spenótot vettem, de...

Üveges spenótot vettem, de csak utána vettem észre hogy tejszín is van benne. Adhatom a 6 hósomnak?

Figyelt kérdés
Az van ráírva hogy 6 hótól, de nekem furcsa, hogy tejszín is van benne... lehet ezt adni már 6 hósan?? (Egyébként 4 hós korától táplálom hozzá, tápis, és már eszik mindenféle gyümölcsöt, meg 4-5 féle zöldséget... spenótot most adnék neki először)
2009. okt. 28. 14:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan adhatód.
2009. okt. 28. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatod, nem csak úgy bele van löttyintve a tejszín :) Nyilván a káros anyagok ki vannak vonva belőle.
2009. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Milyen káros anyagokra gondolsz? A tejfehérjére meg a tejcukorra? Azt nemhiszem hogy kivonják belőle... Tejtermékeket elvileg 8 hótól lehet adni, tejet meg 12hótól... ezért lepett meg hogy ebben tejszín van...
2009. okt. 28. 15:31
 4/7 anonim ***** válasza:
Melyik márka? Én univert adok a babámnak abban nincs tejszín.
2009. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ez Hipp
2009. okt. 28. 16:12
 6/7 anonim ***** válasza:
Én félretenném, és adnám két hónap múlva. Tudod, nagyon meg kell nézni, miket adnak bébiétel gyanánt. Pár hónapos babáknak cukros gyümölcsleveket kínál például majdnem minden márkájú bébiételgyártó.
2009. okt. 28. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi utolsó! Én is erre jutottam... spenótot meg csinálok neki magam, tejszín nélkül addig...
2009. okt. 29. 10:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!