Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8-9 hónapos babátok miből...

8-9 hónapos babátok miből iszik otthon?

Figyelt kérdés
Mivel a kislányom még nem tud ülni,kézben etetem,így nem tudok poharat adni a kezébe,cumisüvegből issza a vizet,teát.Baj,hogy nem igazán használunk még poharat?
2013. aug. 16. 15:46
 1/5 anonim ***** válasza:
Enyém 7-8hós korától pohárból iszik szívószállal,de én fogom neki.Játszószékben etettem,mert az nem ülős,bár ő 7hósan ült már,sőt elötte is felhúzta magát a székében.Nem baj szerintem,hogy cumisüvegből iszik.
2013. aug. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Cumicüvegből iszik az enyém is, mint a tiéd. 11 hónapos. Nem gondolom, hogy baj lenne...az nagyobb baj lenne, ha sehogy sem inna! Én ennek örülök, hogy szépen iszik. Az majd egy következő állomás lesz, hogy én határozom meg neki, hogy miből tegye ezt :)
2013. aug. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből ivott.
2013. aug. 16. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Cumisüvegből iszik,10 hónapos. Néha pohárból is próbálom itatni,de nagyon sok melléfolyik,az itatópohárral ugyanez a helyzet.
2013. aug. 16. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Tanulópohárból, vagy üveg felespohárból iszik (vizet :D ), utóbbit persze én tartom a szájához.
2013. aug. 16. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!