Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet ilyen lázas fogtól a babám?

Lehet ilyen lázas fogtól a babám?

Figyelt kérdés
Már van 2 foga 8hósomnak.Ma hajnaltól szinte egész nap lázas :( 37.8-38.2 néha lement neki!Létezik h fogtól van? Mert ezen kívül h lázas nincs semmi baja..Legalábbis remélem.
2013. aug. 16. 21:11
 1/5 anonim ***** válasza:

Lehet a fogzastol bár sokan azt mondják nem lehet.

Az én fiamnak is 38 fokos volt 2napig elvittuk orvoshoz megállapította semmi baja nincs másnap kibújt a foga a láz is elmúlt.

2013. aug. 16. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen létezik. A fiamnak 3 napig 39 fokos láza volt, 4 foga jött egyszerre. Orvoshoz vittem, azt mondta pár napig előfordulhat láz.
2013. aug. 16. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Nekem az első lányomnál is volt de csak hőemelkedés és hasmenése volt. A 2 alsó foga van meg most a babámnak. Nem vittem dokihoz főleg h németben lakunk 2.5 hónapja..és a nyelvet nem igen beszélem még :(..amúgy nagy részt jó kedélyű a babám.De az éjszakától félek eléggé..
2013. aug. 16. 21:37
 4/5 A kérdező kommentje:
Attól h nem első fog ?Szóval az elsőknél nem volt lázas..attól most lehet attól??Lehet 2 jön egyszerre?
2013. aug. 16. 21:54
 5/5 anonim ***** válasza:

Első vagyok!

Lehet persze.

Fiam első foganal a sok hiazti,sírás kívül semmi tünet nem volt.

A második foganal nem sírt viszont 4napig napi 4x 5x kakilt,folyott az orra, lázas volt.

Majd utána egyszerre jött 5 foga se hiszti,se láz,,se több kaki


Szóval ahány foga kibújt mindegyiknel máshogy volt

Most megint jön neki egy..

2013. aug. 17. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!