Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen vírus van most a...

Milyen vírus van most a Balatonnál? Helyileg hol és a vízben terjed-e vagy ételtől? Most indulnánk 13 hónapossal nyaralni.

Figyelt kérdés
El merjünk-e indulni 13 hónapos babával Vonyarc-Keszthely környékére?
2013. aug. 17. 13:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Calici vírus
2013. aug. 17. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
2013. aug. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi az infót. Nem tudom el merjünk-e indulni, Ti mennétek? Akkor csak a déli parton voltak megbetegedések, úgy olvastam. Mi az északira mennénk, de ha a vízben is terjed akkor mindegy gondolom.
2013. aug. 17. 14:20
 4/4 anonim ***** válasza:
Azóta volt egy hidegfront, a víz is kissé hűvösebb lett, a szél átforgatta a mélyebb vízzel a sekély dagonyákat szerintem már nincs fertőzésveszély, nyugodtan strandolhattok! Keszthelyen a Libás strandot tudom ajánlani, árnyékos játszótér van és elég nagy a homokos sekély part ahol pancsolhatnak a kicsik.
2013. aug. 17. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!