Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan öltöztessem két hónapos...

Hogyan öltöztessem két hónapos babámat ha megyünk nagybevásárlásra bevásárlóközpontba?

Figyelt kérdés
Ma voltunk a Tescoba, kb 5 percre van tőlünk, és a kocsiban marhára leizzadt. A hordozó is vizes volt szinte, a feje, a sapkája. Nagyon félek hogy megfázik.
2009. okt. 28. 19:23
 1/5 anonim ***** válasza:

egy hoszsúujjú rugit adj rá,erre a kabátka,zokni/vagy tutyi és egy nadrág.sapka és betakarod egy pléddel.A kocsiban leveszed és csak maradjon rugiban,és egy pléddel takard be.így szerintem nem fog izzadni bent sem.

vagy egyszerűbben:ahogy otthon is van,plusz annyi,hogy sapka és takaró.ezekkel könnyen tudsz variálni

2009. okt. 28. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem muszály inkább ne vidd magaddal, szerintem.

2 hónapos már nem újszülött, de én nem veszélyeztetném...

2009. okt. 28. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
OFF Mi az a tutyi? ;) Szerintem is úgy öltöztesd, ahogy az előző írta. Én nem húznám a vásárlást fél óránál tovább, csak ha alszik, mert türelmetlen volt a lányom ebben az időben. Inkább mentem külön, addig apa pesztrálta. Tudom, nem ezt kérdezted, bocsi.
2009. okt. 28. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A tutyi olyan mint egy kis cipő de zokni anyagból. :p
2009. okt. 28. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Rétegesen...body, kising, vagy felső, kapucnis praktikus, kiskabát.... ha bemész boltba vedd le a legfelső réteget, húzd le a cipzárt, sapka sem kell. :)
2009. okt. 28. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!