Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónaposan vittétek...

Hány hónaposan vittétek elöszőr a babátokat bevásárlóközpontba?

Figyelt kérdés
Nyugodtabb vagyok ha velem van,viszont bevásárolni meg muszáj,de félek attól,hogy a sok ember miatt valami vírust,bacit benyel....most 2,5 hónapos...
2009. okt. 1. 11:32
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Én 2,5 hetesen. Muszáj voltam vásárolni menni, a tej meg a kenyér nem jött fel magától.

Délelőtt nincsenek sokan, és siess! Nem lesz baj, nyugi!

2009. okt. 1. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Én is 2 hetesen, de tavaly ilyenkor nem volt ilyen vihart kavaró "állítólagos" járvány.
2009. okt. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
5 hónaposan- előbb semmmiképp nem vittem volna, a bacik miatt
2009. okt. 1. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én három hónapos koráig nem vittem nem is a vírusok miatt hanem az ilyen nagy bevásárló központokba a légkondi miatt nem szerencsés és még amiatt nem túl jó az a túl sok fény és hanghatás ami éri őket a kis idegrendszerüknek ez nem tesz jót!De a muszáj az nagy úr, és ha néha leviszed nem lesz gond!Nekem szerencsém volt, volt ki lemenjen helyettem(apa, nagyik, papik, tesóm).
2009. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Szia!

én kb 1,5-2 hetesen vittem először. Elvolt a kocsiban, nem is sírdogált.:)

2009. okt. 1. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
60%
Utolsó vagyok. Azt még hozzá tenném, hogy pont azok a gyerekek lesznek betegesek akiket alig visznek valahová. Én ahogy hazahoztam a kórházból másnap már sétálgattunk is odakint. Nagyon jót tesz a gyerekeknek a friss levegő, szinte mindig elalszik az enyém is séta közben. Ha ritkán kerül emberek közé nem fejlődik ki rendesen az immunrendszere és minden vírusra, bacira fogékonyabb lesz. A tesóm gyereke 4 éves koráig szopott mégis majdnem minden hónapban beteg, mert a lakásban nő fel, alig viszik valahova, csak oviba meg haza és ennyi. Hidd el semmi baja nem lesz ha néhányszor elviszed a Tescoba sőt...
2009. okt. 1. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
2-3hetesen vittük Tescoba.
2009. okt. 1. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
3 hónapos volt először, amikor ilyen helyre vittem.
2009. okt. 1. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Én 3 hetes koráig nem vittem ki sem (téli baba), és utánna is csak fokozatosan szoktattam.Kell hogy klimatizálódjon!

2,5 hónaposan már nyugodtan viheted, gondolom nem fogsz rendszert csinálni belőle.

2009. okt. 1. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
1 hónaposan vittem először a Tescoba.
2009. okt. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!