Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos kisfiamnak lehet,...

15 hónapos kisfiamnak lehet, hogy megműtik a kukacát? El kell mennünk sebészetre, mert sajnos hiába próbálkozunk minden este a húzogatással, sajnos csak nagyon picikét megy le:- (

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 20:16
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

33 éves férfiként kérdem, ha nem oldódik a féknél akkor már ilyen korán kell műteni?

Valami kenőcs nem lenne megoldás?

2009. okt. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Az urológián először megpróbálják felszakítani a fitymát. Szoktak adni rá érzéstelenítő krémet, és a doki úgy próbálkozik. A legtöbbször ez segít, és megússzátok néhány napi Betadinos kenegetéssel. Legalábbis a fiammal így jártunk.


Itt még van néhány válasz:

[link]

2009. okt. 28. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
29%
Egyáltalán minek mentetek ilyennel dokihoz?? Az én fiam 2éves és egy miit nem tudjuk még neki hátra húzni,5(!!) éves korukig ezzel nincs is baj!!
2009. okt. 28. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
2009. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%

Németországban 8-10 éves korig várnak.Nem kell piszkálni.Ha nincs begyulladva(már pedig a huzogatástól begyullad)nem kell vele foglalkozni.Nekem azt mondta a doki 5 éves koráig várjunk,én 10-ig vártam és magától rendbe jött mind két fiamnak.


3 fiú anyukája

2009. okt. 28. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

háát nem fogok a kérdésre válaszolni, mert arra sajna nem tudok... de szerintem nagyon korai a 15 hónapos kor.

nekünk a doki 3 évet mondott, remélem mire annyi idős lesz a fiam, addig kitolja 6-8 éves korra, mert nem szeretném ha feltépnék neki. viszont nekem azt mondta, h 1 éves korától húzogassam neki, amíg engedi a bőr. mostmár teljesen tanácstalan vagyok. lehet, h akkor ezzel ártok neki?

2009. okt. 28. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kisfiam 3 éves, most próbáltam 1-szer, többet nem is fogom. Ha szűkülete van , pisiléskor felduzzad a fityma, mivel nem tud ürülni a pisi, az már baj. Addig viszont semmi gond:)
2009. okt. 29. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
3.válaszoló vagyok. érdekes...az utánam érkező válaszok is az én álláspontomon vannak,mégis lelettem pontozva! Miért is???
2009. okt. 29. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. A 15 hós kötelező oltáson mondta a doktornő, hogy vigyem el sebészetre. Nyilvánvalóan én sem szeretnék fájdalmat okozni a kisfiamnak! Kíváncsi voltam és vagyok hasonló tapasztalatokra. Mivel lányom is van - nővére - vele ugye nem volt hasonló probléma:-) Sajnos csak a környezetemből tudom, hogy kb. 6 ismerősöm kisfiának csinálták meg ezt a "kisműtétet", amitől nagyon féltem.

Én nem pontozok le senkit, a hasznos válaszokat szoktam 100%-ban díjazni.

2009. okt. 29. 20:15
 10/10 A kérdező kommentje:

A pontozásra visszatértve, mert bosszant, hogy nehogy azt gondolja az egyik válaszoló, hogy én pontoztam le.

Az emberek különbözőek és vannak kimondottan olyanok, akik pusztán szórakozásból vadásszák a válaszokat és pontozzák le. Ez az ő szegénységi bizonyítványuk.

Én ezzel sosem szoktam kimondottan foglalkozni, a meggyőződésem szerinti, vagy tapasztalatom alapján született válaszokat adom mindenkinek. Ennyi.

2009. okt. 29. 20:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!