Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fütyis kérdés (nem huzogatássa...

Fütyis kérdés (nem huzogatással kapcs. ), most nagyon aggodok, segitenétek?

Figyelt kérdés

kisfiam 9hós+1hetes.eddig nem bántottuk a fütyijét,ahogy a doktornő mondta(most ez a trend,s mindenki mást mond,első baba én halgattam rá)egyéltalán nem jön hátra,egy picit sem tágul a figymája.


lényeg:

ma pelusozáskor vettem észre,mikor megmerevedett a fütyköse h a makkja és a bőr közt van a felső oldalon egy nagy fehér folt. valami váladék/lepedék mittom én mi.az oldalán a makkjának meg szabályos fehér kis köröcskék,s ahogy ráfeszitettem a bőrt h megnézzem és megfogtam lehet érezni h a kis körök kidudorodnak,ilyen dorozmás....

nem fáj neki,nem piros és rendben van a pisilés is,de ez tuti nem normális. mi lehet ez???most nagyon ideges vagyok és aggódom,de már csak hétfőn tudom hivni a dokinkat h mi legyen.anno azt mondta h 1éves korában nézzük meg,de csak nem marad ez igy. vagy ez normális???másnak volt ilyen??

köszi előre is


2011. febr. 25. 17:23
 1/10 anonim ***** válasza:

Ha van otthon canesten krémetek (vagy még van nyitva gyógyszertár) akkor azzal kenegesd. Hétfőig segít, hogy ne súlyosbodjon a dolog. Talán el is múlik majd tőle.

Nem csak gombára jó, hanem kiváló bőrnyugtató babáknak is.

2011. febr. 25. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nem hinném h gomba...mert attol csak kellemetlen lenne neki,de nem az...meg hiába kenem be ivülről a krémmel,nem megy át a bőrén oda...ez valami lerakódás lehet,mivel nem tudjuk ugye tisztitani(eddig nem is akartuk ugye)
2011. febr. 25. 17:33
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet gyulladás. Ha ennyire csúnya , vigyétek el ügyeletre holnap. Ez nem 40 fokos láz, de ránéznek, legfeljebb írnak rá vmit.
2011. febr. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Fürdetés után egy kicsit húzd fel neki, amíg nem kényelmetlen, majd betadin oldattal csepegtess rá hogy jól alámenjen, mivel ez fertőtlenít és gyulladáscsökkentő is. Nekünk is hasonló volt, csak nekünk váladékozott is, bár mi már nagyobbak vagyunk és az urológián mondták, hogy ezt csináljam, amíg fenn áll a probléma és utána visszavittem és felhúzták neki. Tehát ezt tudod hétvégén csinálni, majd hétfőn orvos.
2011. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, az nem gomba.........., hanem csak lerakódás. Ami váladékot termel az lerakódik. Semmi baja nem lesz, nem orvosi probléma, inkább a védőnővel beszélj. Nekünk is van azt mondta fürdés közben kissé le kell húzni, és megpróbálni kitisztítani, na ez nekem még csak egyszer sikerült, szerintem lehetetlen kiszedni. Úgyhogy engem is aggaszt, de amíg nem lehet húzogatni az onnan csak nagyon nehezen fog kijönni.
2011. febr. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy nem gomba, direkt írtam, hogy nem csak arra jó hanem bőrnyugtató.

Csak mert a legtöbb bőrnyugtató hámosító is ami nem biztos, hogy jót tenne a fiad fitymaszűkületének.

2011. febr. 25. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok,

bár nekünk köröcskék nincsenek , csak lerakódás

azt nem tudom

2011. febr. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Oké csak azért írtam, hogy nem gomba, hogy ne aggódjon, mert írta, hogy nem olyan. Bocsi!!:-)

Ja és, ha kiderítetted hogy jön ki onnan örülnék , ha megosztanád velem is. :)

2011. febr. 25. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
betadin, aztán hétfőn doki
2011. febr. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat!

az a baj,h egyáltalán nem tudom felhuzni neki a bőrt,egy picit sem. tehát egy pontszerű kicsi lyuk van a végén ha hátrahuzom,maga a makk egyáltalán nem látszik...:(jajj na hát mindegy,az azért megnyugtato valahol h másnál is van ilyen,tehát nem egy olyan kóros állapot..remélem sikerül megoldani...hétfőn doki,aztán megirom h mit mondott.

2011. febr. 25. 20:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!