Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hónapos babátoknak már...

3 hónapos babátoknak már adtok a tápszeren kívül valami mást is? Gondolok itt Hippes bébiételekre meg ilyen gyümi levekre. Mikortól lehet elkezdeni mást is adni neki?

Figyelt kérdés
2009. okt. 28. 21:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
3 hónaposan még nem kell neki mást adni. Majd 5-6 hónaposan elég elkezdeni a hozzátáplálást. Még picike, nem kell még leterhelni a kis gyomrát.
2009. okt. 28. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
3,5hónaposan kezdtünk kóstolgatni 1-2kanál almalé...4hónaposan mertem elkezdeni.
2009. okt. 28. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%

Én elkezdtem 3 hónaposan és semmi baja! Persze mindent csak kóstoltatás szintjén! Ugye egy két kanál aztán megnézni h bírja-e a gyomra van-e allergia vagy ilyesmi! ha minden ok akkor másnap már többet lehet és ha 3-4 napig adod fokozatosan adagolva a napi adagját és minden jó akkor jöhet a következő fajta étel, gyümölcs


Én almalé, őszilé amivel kezdtem, majd sűrűbb alma-őszi-banán aztán ezek keveréke, utána már sütőtök-püré,krumplii, répa, brokkoli ezeket adtam idáig és 1-2 napja kóstoltattam meg a paradicsomot! ja és most adtam először neki alma-banán és rizses desszertet!


4 hónapos baba anyukája

2009. okt. 28. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
0%
4 hónaposan már adhatsz neki gyümölcsöt.De jobb ha nem gyárit,hanem természeteset adsz.Az sokkal egészségesebb.Először csak kóstoltatni,apránként kiváltani egy étkezést,később átlehet térni a főzelékekre.Mindet csak fokozatosan apránként.
2009. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
54%
az övegekre pontosan rá van írva, h mikortól lehet adni őket.
2009. okt. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
62%

4 hónaposan lehet most nincs baja, de később? Erre sosem gondoltok...én 18 évesen haltam meg majdnem emésztési elégtelenségben-a helytelen táplálástól, nem kívánom senki lányának....erről ennyit.

nem tudom miért nem lehet kivárni legalább a 6 hót, mindenhol minden azt írja, hogy még a tápos babát sem kell előbb elkezdeni etetni mással.

A tápsezr/anyatej bőven elég, max vizet adj a kicsinek fél évig.

2009. okt. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%
Miert ilyen turelmetlenek az anyukak? Unatkoztok? Miert nem lehet ilyen kis babanak anyatejet v tapszert adni? Az valo neki meg. Tonkreteszitek a kis gyomrat!Siman ki lehet varni azt a 4 honapot, sot a 6 honapot is. Miert kell szegenyekbe minden szart beletomkodni ?
2009. okt. 28. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
0%
Várjál már, még anyatej kellene neki pár hónapig!
2009. okt. 29. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%
Nem is értem! Ezer formában fel lett már téve ez a kérdés, olvasható a vélemény. Teljesen felesleges leírnunk, hogy három hónapos gyereknek csak anyatejet/tápszert lehet adni (persze ha nem fogadja el, az más kérdés).Mert tudják csak nem érdekli őket! Hiába írják le, hogy nem lett a gyereknek semmi baja, az lehet, hogy most nem, de most alapozzuk meg azt, hogy milyen 20-30-40-50 éves lesz. Már pedig tudjuk, hogy a magyar emberek totál károsak...Szóval erre nem kellene hivatkozni, mert nem állja meg a helyét!
2009. okt. 29. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Az én védőnőm szerint azoknál a babáknál, akik cask tápszeresek, már 3 hónaposan el lehet kezdeni a gyümölcsöket kóstoltatni. Mi 3,5 hónaposan kezdtük almával.
2009. okt. 29. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!