Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel készüljek a lányom elsö...

Mivel készüljek a lányom elsö szülinapjára?

Figyelt kérdés
A lányom egy honap mulva tölti és tanácsra volna szükségem van még egy nagyobb is aki 2 éves mult! nem vagyok egy szupermami ez lehet a koromnak köszönhetö de imádom öket! persze vannak ötleteim pl. a lágyom imádja a kiságyát arra gondoltam baldahinnal kidiszitem neki? mit szoltok jó ötlet? vagy az már nem való neki?
2013. aug. 18. 22:18
 1/2 anonim ***** válasza:

ajándékkal, tortával, hívd át a családot és köszöntsék meg ők is. díszítsd fel a lakást lufikkal, vidám díszekkel, stb.

szerintem a baldahin hülyeség, én nem látom értelmét. nekünk is van, de mi le is szedtük. viszont ha szerinted örülne neki akkor csináld meg :)

csinálhatsz még mesefigurás képeket is amit az ágya fölé rakhatsz.

mi egy macit vettünk ajándékba neki az első szülinapjára, remélem majd vigyáz rá és sokáig meglesz neki, enyém is megvan még :)

2013. aug. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Kislányom 2 hete volt 1 éves, így tudok tanácsot adni! Baldachint azt már hagyd, mert magára húzná! Volt tortája, kisebb családi körben ünnepeltük a szülinapját. Sok ajándékot kapott. Hintát, bébitaxit, ruhákat, kis labdákat, játékokat... Az egész lakás fel volt díszítve lufikkal. Nagyon tetszett neki minden.
2013. aug. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!