Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit vegyünk 2 éves kisfiúnk...

Mit vegyünk 2 éves kisfiúnk szülinapjára?

Figyelt kérdés
most lesz 5.én 2 éves a kisfiúnk.van csúszdája,hintája,szülőkarom biciklije,sátra,kis házikója.légyszi segítsetek
2013. jún. 27. 17:58
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
az én kisfiam meg 5.-én lesz 1 éves! :-D nem tudom a választ bocsi,de várom én is a válaszokat,gyűjtöm az ötletet már jövőre.:-D
2013. jún. 27. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Kismotor.

Lego.

(én ezt fogom most venni a fiamnak a nyáron, 13 hónapos most)

2013. jún. 27. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
kismotorja és legója is van
2013. jún. 27. 18:10
 4/15 A kérdező kommentje:
most hogy nézem a játékwebáruházakat láttam távirányítós autót.szerintetek?mostanában nagyon szereti az autókat állandóan azokkal játszik.tavaly meg volt egy kukaca ami távirányítós volt.és nagyon szerette
2013. jún. 27. 18:15
 5/15 A kérdező kommentje:
[link] erre gondoltam.de várom az ötleteket
2013. jún. 27. 18:15
 6/15 anonim ***** válasza:

külföldi nyelvtanulás... :-D

hintaló? elektromos autópálya,vasútpálya?futóbicikli?roller?focilabda?tenisz felszerelés?mászóka?

2013. jún. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
az elektromos autópálya jó ötlet :)
2013. jún. 27. 18:20
 8/15 anonim ***** válasza:
sztem jó lesz!
2013. jún. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Remélem, nem haragszol ha őszintén megírom a véleményemet, de a távirányítós autó abszolút nem az ő korosztályának való játék. Inkább valami olyat vegyél neki, ami játszva fejleszti. Pl műanyag autópálya sok-sok autóval, garázzsal, emberekkel vagy állatokkal. Abból tud tanulni, fejlődik a finom mozgása, kezdődhet a szituációs játékok sora. Ilyesmi: [link]
2013. jún. 27. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
és ti hogy tartjátok a kicsi szülinapját?mi flekkenezni fogunk kint.a filegóriában lesz szépen megterítve sok lufi boldog szülinapos felirat.csak azt nem tudom hogy gyerek mintás eldobható tányér legyen és ugyan ilyen poharak vagy rendes tányér és pohár
2013. jún. 27. 18:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!