Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy oldanátok meg az első...

Hogy oldanátok meg az első éves szülinapot? Többi lent.

Figyelt kérdés

Kisfiam 11,5 hónapos lesz, mikor érkezik a kistesója. Szeretném ha megünnepelnénk, persze ő ebből nem emlékezne semmire, de a fotókat majd keresni fogja pár év múlva...:-). A család is szeretné érthető módon felköszönteni. A többfázisú "buli" nem maradhat el.

Viszont az újszülött baba mellé nem szeretnék vendégjárást (október eleje), és én sem leszek még partyképes sem fizikálisan, sem háziasszonyként.



2013. aug. 18. 22:31
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk mondjuk egy évvel később érkezett a tesó, nagy 23,5 hónapos volt, tehát kéthetes volt a kicsi, amikor betöltötte a nagy a 2 évet, de volt "buli". A dátumra már nem emlékszem, lehet, hogy egy héttel később, de ez szinte mindegy.

Hozzánk jött a szűk család, hoztak tortát meg nasit, még el is mosogattak maguk után. Senki nem várta, hogy én legyek aznap a háziasszonyok gyöngye. A baba szerencsére nyugis volt, szinte az egészet végigaludta. Szóval ez nálunk nem okozott problémát egyáltalán.

2013. aug. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%
Mivel már másfél hónapos lesz a tesóka kétlem, hogy ne lennél majd annyira party képes, hogy a rokonok elől is bujkálnál. Ünnepeljétek meg nagyszülőkkel hozzátartozókkal és ennyi. Nem kell nagy felhajtás csak a szoksásos unokázást kiegészíteni egy tortával. Lehetőleg időzítsétek úgy, amikor a kistesó a szobácskájában alszik (bezárod az ajtót + bébiőr) és akkor tényleg zavartalan lesz a dolog.
2013. aug. 19. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11,5 hónaphoz pont fel honap kell, hogy 12 legyen - mert 12 honap egy év, ugye....- tehat a Kisteso kb 15 napos lesz, utolsó.....
2013. aug. 19. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem elég egy torta és a nagyszülők, meg pár fotó. :) Én legalábbis így csinálnám.
2013. aug. 19. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
És ha elmennétek valahova enni? Valami közeli étterem? VAgy kérd meg a nagyszülőket, hogy segítsenek egy kicsit Neked valami egyszerű ételt készíteni. Vagy valahonnan ételt rendelni? Aztán valaki segíteni elmosogatni!
2013. aug. 19. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
a kicsi enni aludni fog kéthetesen. beteszed a gyerekszobába, ha etetni kell addig a vendégek ellesznek a nagyobbal.csinálj egy tálca szendvicset, vegyél egy kg pogit, meg papírtányérokat. tortát rendeljétek.
2013. aug. 19. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Igazán nem a szervírozással lenne a probléma. Lehet, hogy rosszul tettem fel a kérdést. A 1,5 hetes gyereket nem akarom kitenni a baciknak - jönnének gyerekes családtagok is (nyilván mindenki kíváncsi a picire is). Ezt hogyan oldanátok meg?
2013. aug. 19. 21:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Akkor erre az egyetlen megoldás, ha nem tartotok bulit. Vagy csak egy hónappal később, szerintem az 1 évesednek tök mindegy lesz.
2013. aug. 19. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Ha a közeli hozzátartozók jönnek csak, akkor a pici egy szobába, ajtó becsuk és értsék meg, h még csak 1,5 hetes és nem lehet összevissza puszilgatni....

VAgy tartsátok meg a szülinapot néhány héttel később.

2013. aug. 20. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!