Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás első...

Eszo kérdése:

Szeparációs szorongás első időszaka meddig tart?

Figyelt kérdés
8 hónapos a kislányom..kb 1 hete kezdődött nála..mire számítsak,meddig tart?
2013. aug. 17. 10:41
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
Amíg engedsz a hisztijének. A szeparációs szorongás nem azt jelenti, hogy rád van szüksége. Hanem azt, hogy érvényesíteni akarja a saját akaratát. Ha látja, hogy nem törődsz a hisztijével, nem az ő akarata érvényesül, akkor hamar abbahagyja a hisztit.
2013. aug. 17. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

1., te nagyon összekevered ezt a dackorszakkal.

A szeparációs szorongás idején pont az anyjára van szüksége a gyereknek, ennek semmi köze a hisztihez.

Jó esetben pár hét alatt lecseng a dolog.

2013. aug. 17. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

igen, az 1. válaszoló írását nem is tudtam magunkra venni...hiszen nem is hisztizik...


2.-nak köszönöm!

nagyon remélem,hogy csak pár hét..

igazából napközben nem olyan vészes..

kivéve fürdés után..akkor nagyokat ordít (együtt fürdünk és apja veszi ki a vízből--öltözteti,amíg én is összeszedem magam..max 5 perc )

meg az éjszakai sokszor ébredés,ami megvisel...

2013. aug. 17. 10:50
 4/4 anonim ***** válasza:

szia

hát...az én fiamnál már 2 hónapja tart.

itthon minden rendben van eljátszik egyedül ha nem lát engem semmi baj. viszont ha elmegyünk vendégségbe akár a mamájához én eltűnök fél percre addig sír üvölt még meg nem lát és fel nem veszem. és ez nem hiszti mert sokszor levegőt is alig kap annyira sir

egyébként nincs elkényeztetve nincs sokat kézben teljesen jól elvan egyedül eljátszik tehát nincs minden percben szüksége az anyjára

2013. aug. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!