Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ti hogy éltitek meg, hogy...

Ti hogy éltitek meg, hogy elhagytak a "barátok"?

Figyelt kérdés
Tegnap este ismét belevágtam, vagy 10 üzenetet küldtem el volt "barátoknak", miujság, össze kéne futni stb. Mindegyik lepattintott, hogy sok dolguk van, munka, buli stb. Nem érnek rá találkozni. Ennyit ér valaki? Férjhez mentem most várjuk második babánkat és egyre többet gondolok arra h magányos vagyok. Ne értsetek félre van bőven mit csinálnom itthon meg boldog vagyok nagyon, csak a férjemen kívűl nincs akivel beszélgethetnék. Hiányzik egy barát. Ha ők is megállapodnak az ő barátaik is elhagyják majd? Akkor rájönnek milyne rossz érzés. Nem akarok rosszat senkinek, csak szomorú vagyok. Esetleg nincs köztetek szegedi anyuka akivel tudnánk sétálni? Kisfiam 1 éves lesz.
2013. aug. 19. 08:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
48%
Nem lehet, hogy unalmas vagy nekik? Sok anyuka/kismama másról se beszél, csak a
2013. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
csak a gyerekről. Bocs, elment előbb.
2013. aug. 19. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Az elején írtam, hogy férjhez mentem és családom lett. Nehéz lett volna a beszélni a gyerekekről ha nincs kivel. Érdeklődően írtam feléjük, hogy miújság. Ennyi.
2013. aug. 19. 09:41
 4/18 anonim ***** válasza:
75%
Menyire tartottátok a kapcsolatot előtte?
2013. aug. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
napi szinten találkoztunk
2013. aug. 19. 10:00
 6/18 anonim ***** válasza:
18%

Nem lehet hogy valami más van a háttérbe, én szinte biztos vagyok benne.

Valami rossz pletyka, vagy megsértődés vagy bármi, esküvőre nem meg hívás?

2013. aug. 19. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
76%
Vagy az is lehet, hogy te előadtad magad nekik, h ez az igazi boldogság,a férjhezmenés meg a gyerekvállalás. Aki nem így csinálja vagy akinek nem így alakult, az lúzer. Aztán ők másképp gondolják kicsit. Most nem azt mondom, h szemétségből direkt a képükbe vágtad, lehet, h észre se vetted magad. Lehet, h azt gondolják, akkor legyél a nagy boldogságoddal ott, ahol vagy.
2013. aug. 19. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
38%
Lehet nem is igazi barátok csak haverok? Akiknek most a buli stb. fontosabb. Nekünk nincs sok barátunk de az az 5-6 nem pattant le hanem max. ritkábban jön. De jönnek mert látni akarják a kislányunkat, minket, és azért telefonon is tartjuk a kapcsolatot. A közös programokat pedig már nem este 19-től csináljuk hanem 16-től, hogy a fürdéskor, altatáskor mi már otthon legyünk.
2013. aug. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

Nem.ez nem a te hibád..csupán úgy gondolják hogy egy kisgyermekes anyukával úgyis csak 1témáról lehet beszélgetni..pedig nem így van

A másik meghogy azt gondolják,mivel mi nemtudunk se ilyen-se olyan bulira rendezvényre elmenni ezért nem is keresnek...Csak az a baj hogy megsem próbálják

Pedig egyre több szabadidőnk van,a nagyikkal is több időt van el...és azt az időt velük tudnánk tölteni..

Csak ugye mivel egyre kevesebbszer talizunk,egyre kevesebb a közös élmény..amikről ugye tudnánk beszélgetni

Nem vagy egyedül ezzel

Egy másik magányos anyuka.. fiam 11 hós

2013. aug. 19. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Nos a 20 barátból maradt 3.Akik tényleg igaziak.A Többiekkel hónapokig próbálkoztam,mindig volt rájuk időm,sohasem fecsegek a gyerekről,csak ha kérdezik akkor is max 2-3 mondatban.Sajnos sok nő akinek nincs párja az egyszerűen irigységből csinálja,sokan azt hiszik te már nem vagy ember,nő,barátnő csak anyuka aki semmire sem ér rá, azt hiszik nincs kikapcsolódásra,szórakozásra,beszélgetésre szükséged.Akik letojnak,azok nem barátok.
2013. aug. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!