Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Elvesztem.21 éves és 25hkm...

Elvesztem.21 éves és 25hkm vagyok, elhagytak. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés
A párommal megbeszéltük hogy szeretnénk babát. Fél évet próbálkoztunk és össze is jött. Amikor kiderült hogy terhes vagyok akkor nagyon örült neki, még meg is siratta. Viszont...3 napja, mikor a városban a buszon voltam és mentem a nőgyógyászomhoz, megláttam őt...egy másik nő ült mellette a kocsiban, azt mondta nekem hogy dolgozik...gondoltam csak tárgyalásra kellett elugrania mert ő egy kisebb vállalat egyik alvezetője. Az egyik kolléganője ült mellette, nem is volt gyanús, de mikor áthajolt hozzá a kocsiban és szájon csókolta...akkor összetört bennem minden. Este hazajött és megmondtam neki hogy tudok mindenről. Amit kifelejtettem, nem tárgyalni ment, hanem ebédelni a hölgyeménnyel...Mikor megtudta hogy tudok mindent, összepakolt, úgy hogy én nem is zavartam el, nem mondtam neki hogy menjen el, adni akartam egy másik esélyt, de mégis elkezdett pakolni és elhagyott. Most mit tegyek? Úgy érzem elvesztem! Azóta a telefonját sem veszi fel, 2x próbáltam hívni egyszer a nő vette fel aki csúnya szavakkal elküldött a fenébe, utána meg egyáltalán nem vette fel. Csak azért hívtam hogy pár holmija ott maradt nálam, takarítsa el mert nem akarom hogy bármi is rá emlékeztessen, hánynom kell tőle. Nem maradt más nekem csak az egyetlen picurkám itt a pocakomban és a szüleim akik nagyon csalódottak a volt párom miatt.

2012. aug. 2. 20:00
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
100%

A pasi egy balfék... már ne is haragudj. Még jó, hogy a szüleid melletted állnak. Nem irigyellek.. :(

Kitartást és nyugalmat kívánok neked, mert most az a legfontosabb.

26hkm

2012. aug. 2. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
100%
Szegénykém. Tudod talán meg is érdemlik egymást azzal az idióta nővel. Milyen nő lehet az, aki ilyenkor nem lapÍt, hanem ilyen módon beszél az elhagyott terhes nővel. Szerintem nem most kezdődött náluk. Ne izgulj, minden jóra fog fordulni, csak idő kérdése. Ne idegeskedj, mindjárt itt a pici.
2012. aug. 2. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
93%

Calm down!


Nagyon nehéz bármit is mondani.....

A pasi egy szemét! Ami tuti, hogy ne hívd a cuccait dobd ki, nem kell még neked kedveskedned!!!!!Fiatal vagy még, gyermekkel nehéz, de meg fogod találni az utadat, és azt a férfit aki melletted áll majd!

2012. aug. 2. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
100%
Jajjj..nagyon sajnálom ami történt.De ne keresd többet,csak a kicsire koncentrálj! Kívánom,hogy az élet majd sodorjon melléd valakjt,aki szeret,tisztel,és jó apja lesz a babádnak.
2012. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
65%
Örülj és járj örömtáncot, hogy elhagyott ez a mocskos disznó!
2012. aug. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
100%

Úristen de nyomorék az a pasi.Mióta voltatok együtt?Dobd ki a maradék ruháit a szemetesbe,ki az utcára.Felejtsd el a telefonszámát is.

A baba rengeteg erőt fog neked adni majd meglátod.Még ha most végtelenül szomorú is vagy,és nem látod a kiutat.Sírd ki magad ha arra van szükséged.

Anyudék mellettetek állnak és segíteni fognak Neked.Remélem találni fogsz egy értelmes,aranyos,megbízható fiút,aki nagyon fog szeretni Titeket és Ti is Őt.És azt is remélem hogy a nyomorék volt pasid rá fog jönni mekkora kincset vesztett el,és beleőrül a fájdalomba.

2012. aug. 2. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
90%
megértem ha összeomlottál. és biztos hogy sok időbe telik amire ezt fel dolgozod. de a baba miatt próbáld magad összeszedni,és csak rá koncentrálni. nagyon dühitő a nő viselkedése,hogy még neki áll följebb..!! megis mit tudott neked mondani??
2012. aug. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%
Ha van valami értékes amiit ott hagyott add el és tedd el a babának, ne hívogasd, sőt ha ő hív se vedd fel. Tudom könnyű ezt mondani, de hidd el aki egyszer megtette megteheti máskor is. Ennél csak jobbat kaphatsz és kapni is fogsz! Sok Boldogságot a babáddal
2012. aug. 2. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
80%
Edes istenem ilyenek is vannak... Probald meg lefoglani magad es a babaddal foglalkozni..ot megg gyerektartas fizeteser kotelezni.. a hulye baromja me miert vallalta be a gyereket ha tudta,hogy nem akar veled maradni.. e haragudj de o szerintem teged soha nem szeretett ,mert ha veled akarta volna tervezni a jovojet akkor max bocsanatot ker es nem hagy el ugy latszik o mar nem akart veled lenni ,mert akkor nem koltozott volna el:( Sajnalom fel a fejjel majd megoldod valahogy es kulonben orulj,hogy megszabadultal egy ilyen gerinctelen alaktol... Remelem azert a szuleid melletted allnak es tamogatnak/???
2012. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
100%
sajnálom, hogy ez történt veled. én is magamra maradtam az elsővel, majd a baba megvigasztal téged. és majd idővel találsz normális pasit. próbálj nem idegeskedni, az csak árt a babának
2012. aug. 2. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!