Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 és fél hónapos babánál nem...

Sziszi1118 kérdése:

9 és fél hónapos babánál nem kevés ha napközben 1x1 órát alszik?

Figyelt kérdés
Egy hete még 2x aludt: 10.00-12.00 és 15.30-16.30 aztán este kb. Fél 9-től aludt 7-ig (persze nem egyhuzamban,mert ő kb.5-7 van fent éjjel). Először a délutáni altatás ment nehezen,majd a de.-i kitolódott 12:30-ra.

2013. aug. 19. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Nálunk 11 hónaposan jött el ez a helyzet.Eleinte 1 órát,majd van,hogy 2,5 órát is alszik délután.Idő kellett neki mire átállt a nyugodt egyszeri alvásra.:)
2013. aug. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
hát ez gyeekfüggő. az enyém 1,5 éves koráig 2szer aludt. mert ő ezt igényelte. ha tied nem nyűgős fáradt napközben akkor elég neki.
2013. aug. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Kerria ***** válasza:
Kislányom ennyi idősen 2szer 20-30 percet aludt, és jól elvolt ennyivel. Így szerintem nem kevés Ne aggódj nem lesz gond!
2013. aug. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!Tegnap már 2 órát aludt.Lehet tényleg idő kell a nyugodt egyszeri alváshoz. Azért is nehéz,mert eddig csak babakocsiban volt hajlandó aludni - mindig is rossz alvó volt és én különböző praktikákhoz nyúltam,ami hosszú távon nem volt túl kellemes,pl.: ez a délutáni babakocsiban alvás,5 hónapos koráig kézben sétálgatva aludt el este és éjjel is mikor felébredt. Sokszor 2órát is felváltva a férjemmel,mert csak így nem sírt.

A lényeg,hogy most egyszerre két újdonság van számáda:1x alvás + ágyban. Ágyban csak akkor tud elaludni,ha már borzasztóan fáradt. Hiába próbáltam én 10:30 körül,mert dörzsölte a szemét... Így kivettem,hamarabb ebédel 11:30 és 12:00 között,utána alvás kb. 12:30-tól. Egyelőre nem könnyű.

2013. aug. 20. 07:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!