Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akinek 7hónapossan mászott a...

Akinek 7hónapossan mászott a baba majd pár hétre rá fel is állt a butoroknál, mikor kezdett el önnálóan járni?

Figyelt kérdés

2013. aug. 19. 15:21
 1/9 anonim ***** válasza:
A kicsi nálunk 6 hónaposan mászott 7 hónaposan szépen állt, és segítség nélkül szépen járt 10 hónaposan. Remélem, ez kicsit legalább segít.
2013. aug. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Persze köszi a választ.Kiváncsi vagyok hogy alakult a nagy átlagnál :) Várom mág a válaszokat!
2013. aug. 19. 15:30
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik fiam is 6 hónaposan kezdett mászni, majdnem 11 hónapos volt már, mikor elindult.
2013. aug. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Mások válaszoló vagyok, nekünk pl. előbb állt fel kapaszkodva, minthogy mászott volna, egy nappal :-)
2013. aug. 19. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
6honaposan maszott 9honaposan korbe jarta mar a lakast kapaszkodva most 10honapos de meg nem indult el egyedül! Teso 10honaposan maszott ra 2hetre egyedül szepen sétált!
2013. aug. 19. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
5,5 hónaposan mászott,6,5 hónaposan felállt és 9,5hónaposan indult el.
2013. aug. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
nálunk 6hónaposan mászott,6,5hó felállt,10hónaposan elindult....ez a nagyobbik lányom ,a kicsi 7hónapos még csak kúszik de azt nagyon gyorsan:)
2013. aug. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
7 hónaposan mászott,rá 1 hétre felállt,pont egy évesen önállóan ment.De annak örülj ha minél tovább mászik,jobban jár "agyilag" mint az a baba aki már 10 hónaposan megy.(ezt nem én találtam ki,szakembertől tudom)
2013. aug. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
7 hósan felült, majd rá egy hétre (egy héten belül) mászott, felkapaszkodott, visszaült. Most elmúlt 10 hónapos, de még önállóan nem tud menni, csak segítséggel, néha már kapaszkodás nélkül áll, de ezt csak próbálgatja.fiú.
2013. aug. 19. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!