Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell mindenképpen...

Miért kell mindenképpen baba-mama klubba járni?

Figyelt kérdés

Kisvárosban lakom, egy ilyen klub van!

Fiam 15 hónapos és a férjem erőlteti,hogy járjunk. Van egy barátnőm, akinek egy hónappal idősebb fia, velük hetente találkozunk! Nekem ez elég! Nagyjából hasonló elveket vallunk, jól elvagyunk mi is és a gyerekek is!

Megmondom őszintén,hogy én olyan vagyok, hogy egy ideig hallgatom,ha valaki nagyon okosít a gyereknevelésről, aztán beszólok!

Nem akarok konfliktust! Nehéz ezt megérteni? Volt már így más is,aki ezért nem ment ilyen helyre?


2013. márc. 18. 15:20
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Elég sokan nem járnak ilyenre.

Én még soha nem voltam és nem is akarok menni.

NEM KÖTELEZŐ.

Ha a férjed szeretné, akkor menjen ő.

Ha több társaságra vágysz majd, akkor majd átgondolod újra és esetleg elmész.

2013. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ennyire nincs kedved akkor mondd meg a férjednek hogy ne erőltesse. meg tudlak érteni, ha Te nem vágysz rá akkor ne menjetek. közösségbe valamilyen szinten úgyis jár az ember. én se vagyok oda az ilyen klubokért.
2013. márc. 18. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 TKI Ibolya ***** válasza:
100%

Nem kötelező.Én is pont az ilyen okok miatt nem szeretem ezeket a helyeket mint te.

Én most heti EGY alkalommal olyan helyre viszem a fiam ahol az anyukák nem egymással vannak elfoglalva hanem mindenki játszik a saját babájával.Fiam élvezi.2 éves.Ekkora gyerekek még úgy is csak egymás mellett és nem egymással játszanak.Csúzdázik ,mászókázik stb.Mellette vagyok végig ,esetleg ha van szimpatikus anyuka akkor beszélgetek,de itt nem ez a lényeg,inkább hogy a gyerek új környezetben legyen.

Ha ti jól el vagytok a barátnőddel az istenért ne rúgd fel ezt a jó szokásotokat! :)

2013. márc. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell, de hasznos lehet. Én többet is kipróbáltam, volt, ahol össze is barátkoztam anyukákkal, és nagyon jó volt! A gyerekek is könnyebben szocializálódnak, sztem mindenkinek előnyére válik. Rengeteg hasznos tanácsot kaptam, a gyerek is jobban aludt aznap, jól kifáradt.


Próbáld ki, ha nincs kedved, vagy nem tetszik, ne járj!

2013. márc. 18. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nem kell egyáltalán, de azért jó, mert tapasztalatot cserélhettek, a babák is szokták élvezni.

Én hordozós klubba szoktam néha elmenni, ami szerintem nagyon hasznos, ha hordoz az ember.


Ha gondolod, menj el egyszer, próbáld ki, ha nem tetszik, akkor nem mész többet. De ha egyáltalán nem érdekel, akkor ne menj, mondd meg a férjednek is és kész. Ha nem érti meg, akkor küldd el őt. :D

2013. márc. 18. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!