Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tojássárgáját hogyan vezettéte...

Tojássárgáját hogyan vezettétek be?

Figyelt kérdés
Rögtön egy egészet adtatok? Vagy szintén csak mértékkel? Csinálhatok belőle valami kenyérre való kencét? Mostanában este inkább a kis kenyérkefalatokat hajlandó csipegetni. Elégfinnyás9hónaposkislány
2009. okt. 29. 12:34
 1/5 anonim ***** válasza:
53%

SZia!


Én a spenótos főzelékébe kevertem bele egy fél tojássárgáját első alkalommal. Mivel az ízlett neki, legközelebb már vajaskenyér falatkákhoz is adtam neki. Nagyon szerette.


18 hós kislány anyukája

2009. okt. 29. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én még nem adtam, de azt mondta a védőnő, hogy nagyon keveset kell, egy sárgájának az egy nyolcadát.
2009. okt. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Először én egy harmadot-felet adtam, aztán mivel ez nem okozott gondott, ment az egész.

Tojáskrémet tudsz belőle csinálni így, fehérje nélkül is. Nagyon nagyon mefőzöd és vajjal összetirmixolod, de villával is összetörheted, ha csak kisebb mennyiséget akarsz csinálni. Ez nagyon finom kenyérrel :)

2009. okt. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Úgyis valahogy így gondoltam. Azt hiszem, ma kipróbáljuk, és akkor nem is eszik majd túl sokat belőle, de mégis már megpróbáljuk. Köszi a válaszokat!
2009. okt. 29. 13:13
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a lányom evett piskótát kekszet stb....

Egyszerüen kapott rántottát.Onnantól van tojásos lepény palacsinta,stb...

2009. okt. 29. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!