Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves babátoknak adtok még...

1 éves babátoknak adtok még tejpépet? Ha nem, akkor mit kap helyette?

Figyelt kérdés
2013. aug. 20. 23:24
 1/5 Jégtánc ***** válasza:
Nem kapott már ekkor tejpépet,rendes vacsorát evett és alváshoz tejitalt kb egy hónapig.Utána már tejet kapott.
2013. aug. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
az enyém szereti, néha még azt kap vacsorára, ha nagyon kimerült az egész napos játékban:), azt gyorsan be lehet kanalazni, nem kell rágni, mert olyankor már nincs türelme enni, és én is nyugodt vagyok, hogy tudom jóllakott.
2013. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Sinemilt kap, mert ekcémás volt és úgy néz ki tejfehérje érzékeny. Minden este 7 körül kap és fürdés után szopizik is (többször is napközben, fogzás), általában simán, a főzelékeket is ezzel sűrítem.
2013. aug. 21. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 15 hónaposom heti egyszer-kétszer kap, mert szereti.
2013. aug. 21. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 éves a fiam, tejet eszik és iszik. Tejbegrizt csinálok neki, az a tejpép tejes megfelelője szerintem:) Szoktam tejberizst is csinálni.
2013. aug. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!