Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos kortól milyen...

4 hónapos kortól milyen tejpépet adtatok először a babátoknak?

Figyelt kérdés
Igazából arra lennék kíváncsi, hogy mi Milumil HA tápszert használunk, és célszerű Milumil tejpépet adni neki, vagy lehet sinlacot, hipp-et...tapasztalatokat és tanácsokat szeretnék, hogy ki hogy csinálta.Első alkalommal hogyan, és utána is.Köszönöm

2013. febr. 7. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! A kisfiam is Milupa Milumil Optima Ha1 tápszert kapott és én a Milupa vaníliás tejpépet kezdtem el adni neki. Nagyon szerette. Később, amikor próbálkoztam másik fajtával, nem fogadta el. Szóval mi csak azt az egyet vettük végig. Minden jót!
2013. febr. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi is Milumil tápszert használunk, és a Milumil vaníliás tejpéppel kezdtük, nagyon szerette. Sokáig csak azt evett. 6 hónapos kortól próbáltunk mást is, először nem volt odáig érte, ne is evett meg egy adagot, kóstolgatott, de következőleg már azokat is jóízűen megette.

Sinlacot nem próbáltunk, mert egyik barátnőm nem szerette, azt mondta híg, úgyhogy ki se próbáltuk, hiszen annyi másfél van. Hippet sem, azok úgy emlékszem drágábbak talán?!

Nestlét szoktunk még venni, azokat is szereti, abból is van 4 hónapos kortól adható, bifiduszos ráadásul, ha igaz az jó a bélrendszerüknek uygebár...nem is drága, főleg mert sokszor van akcióban

2013. febr. 7. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Milumil Pepti tápot kap,bár inkább anyatejes.Ő Hipp Natúr Gríz tejpépet kapott 1x eddig és 60mili viz+2,5kanál pépport be is nyomott.De védőnő szerint nem szabad nagyon adni neki,mert túl édesek és hamar megszeretik a babák,tehát jobb nekik a gyümölcs/zöldség.Egyébként van neki Rossman sajátmárkás banános pép is,szerintem azzal se lesz gondja.Eddig nagyon jól fogadott mindent,amit kapott.Adtam neki ezt azt már 3-3,5hónaposan,de akkor nem fogadott el semmit még.De igy majdnem 4 hónaposan meg már szereti az almát,banánt,körtét is.Eddig ezeket kapta.
2013. febr. 7. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Kisfiam is Milumil HA 1 Optimát evett 4 hós koráig, 4 hónapos korától elhagytuk a HA-t, és sima Milumil 1 Optimát kap azóta is. Tejpépből Milupát vettem neki .
2013. febr. 7. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!