Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sütőtök, sárgarépa és hozzá...

Sütőtök, sárgarépa és hozzá krumpli. Nem fog a végén besárgulni a kisbabám?

Figyelt kérdés
6 hónapos, és még mást nemigen merek neki adni, mert nemrég kezdtük a hozzátáplálást.
2009. okt. 29. 14:44
 1/8 anonim ***** válasza:
Általába gyümivel kell kezdeni a kóstoltatást. Mi barackal kezdtuk, majd alma körte banán. Utána adtam neki a zöldségeket répa sütőtök krumpli. Kóstoltatok már valamit?
2009. okt. 29. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én babám az első időkben csak ezeket ette meg. A dokim azt mondta, hogy besárgulhat, minden babánál más. Nekem szerencsére nem sárgult be. De lehet, hogy másnál már besárgult volna baba. Almát adtál már neki? Mert én azt szoktam, hogy 1× 1× adok neki főtt almát burgonyával (meg husival). Főleg azért adom, mert ő nem besárgult ezektől, hanem a tök is és a répa is iszonyatosan megfogta a hasát.
2009. okt. 29. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem muszáj gyümivel kezdeni! Főleg ha anyatejes, akkor a déli evést javasolják lecserélni főzelékkel. Kell neki az energia ebben a korban és a főzelék tartalmasabb lehet. De ez egyénfüggő. Én párhuzamosan vezettem a tízórait (gyümi) és az ebédet (főzi). Ha nincs gondja az új ételekkel, viszonylag gyorsan átáll a szilárdra.
2009. okt. 29. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
14.49-es vagyok. Bocsi de nem azt mondtam hogy gyümivel KELL kezdeni hanem általában azzal kezdik. Gyerek orvos szerint ha egy aba anyatejes akkor csak egy étkezést ajánlatos kiváltani, ami em főétkezés.
2009. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
az enyém hét hónapos, szabad szemmel nem látni, de a fényképeken mindig narancssárga az orra alatt. pedig már nagyon sok mindent megeszik, de egyszerűen minden nap eszik vagy iszik valami répásat vagy sütőtököset. ez van. majd hozzáöltöztetem.
2009. okt. 29. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Az enyémen is meglátszott tavaly télen, hogy sok ilyesmit evett. A dokinéni csak mosolyogva annyit fűzött hozzá, hogy látom szereted a sárga dolgokat. :))

Gondolom, ha baj lett volna szólt volna.

2009. okt. 29. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Gyümölcsöt is kap tízóraira. Két-három hete kapja már. Tápszert eszik.
2009. okt. 29. 17:38
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ha tápszeres, bátran lehet új ételeket bevezetni. Mindig csak egy-két falatot, ha nincs vele baja következő nap már jóval többet lehet. Nekem mondjuk csak az édes dolgokat szereti, főleg a gyümölcsöket meg a sütőtököt. :( Ez van.
2009. okt. 29. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!