Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek el ítélendő ha...

Szerintetek el ítélendő ha nem veszek drága termékeket a fiamnak? (pelenka, popsitörlő, fürdető stb. )

Figyelt kérdés
nem spórolás miatt,igaz nem vagyunk eleresztve anyagilag de én úgy vagyok vele ha egy olcsó dolog nem üti ki a bőrét akkor az is jó,minek vegyem meg a drágát tripla annyiért!nektek erről mi a véleményetek?igaz néha ez miatt rosszul érzem magam,habár szerintem nem kellene vagy mégis?
2013. aug. 21. 11:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én is veszek neki új cipőt, ez mindig új, és ruhát is újat, de a használtat sem vetem meg a ruhából. Egy előző válaszoló
2013. aug. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én azt a terméket veszem meg amiról tudom,hogy megbizható és az összetevői is rendben vannak.Ez tőlem lehet 100 forintos is vagy 10ezer.Cipőt alap dolog,hogy mindig újat kap,hiszen más gyerek azt már kitaposta,a bőre is fontos,na de a gerince is:)
2013. aug. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Dehogy veszünk. Egyrészt sokszor nem tudnánk megengedi magunknak, másrészt pedig igazából - tapasztalatom szerint - semmi lényeges különbség (az árán kívül) nincs a drágább és az olcsóbb holmi között. Ruhát mindig családon belül intézzük, vagy ha nem pár száz forintért veszek ismerősöktől . Ha nem kapok amilyet szeretnék, akkor az akciós polcokat nézem meg először. Cipő mindig új, pont azért, mert minden gyerek másképp jár, másként tapossa ki. Amire nagyon szeretnék figyelni és ragaszkodnék a minőségéhez, az az étel - lenne ha a fiam többször megenné, amit eléteszek.
2013. nov. 30. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!