Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kenyér-kérdés kilenc hónapos...

Kenyér-kérdés kilenc hónapos babának?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy olyan országban élünk, ahol a kenyeret sütemény gyanánt fogyasztják, vagy is minden formája édes, beleértve a hamburgerzsemlét is. Amolyan toastkenyérszerűek de édesek. Egyedül bagett van, ami nem édes, de másnapra úgy kiszárad, hogy épp fogakkal sem lehet megenni.

Kérdésem: adhatok a babámnak ebből az édes kenyérből? Két foga van csak, kekszet egyedül eszik, de az kemény és elolvad a szájában. A kenyeret meg fogja tudni úgy "rágni", hogy ne fuldokoljon tőle, ha megpróbálja lenyelni? Pizzatésztát evett már (nem volt rajta semmi olyan, amit nem ehetne).

Köszi előre is a válaszokat!


2013. aug. 21. 18:32
 1/3 anonim ***** válasza:
67%

Én még nem adnék, hiszen nem tudhatod, mi van benne, amit még nem vezettél be (pl tojás), vagy soha nem akarsz (ízfokozók)


Én évekig éltem Kínában, ott is ez volt a helyzet, és csak arra tudok gondolni, h azt a kenyeret nem tartom kenyérnek, ami édes...


Süss te lepényt, élesztős vagy anélküli cipót a babának, ha megteheted, csak só, liszt és víz kell hozzá!

2013. aug. 21. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
67%
Jaja, süss neki! Az biztos nem fog neki ártani.
2013. aug. 21. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha van mód fagyasztani, a bagettet 5 cm-s darabokban fagyaszd le (15 perc alatt kiolvad a levegőn, 1 perc a mikróban), akkor nem szárad ki. Úgysem eszi meg még, csak megcsócsálja, a fogának jó,hogy rágcsálhat vmit. Viszont ettől is tud fuldokolni, figyelni kell rá.
2013. aug. 21. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!