Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak az én 10 hónapos kisfiam...

Csak az én 10 hónapos kisfiam ilyen?

Figyelt kérdés
Etetés, pelenkázás, öltözködés kész kabaré. Etetőszékben eddig szépen elvolt, most már az etetés alatt mindig a kezében kell lenni vminek, hogy hajlandó legyen enni, de ezt is pár kanalanként eldobja. Ha hanyatt fektetem, egyből átfordul. Kis örökmozgó, hiába terelem el a figyelmét. Most már mindig ez lesz?
2013. aug. 22. 13:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én 10 hósom is ilyen. Sokx katasztrófa egy peluscsere, evés. 3 kanállal a szájába tudok adni, de hihetetlen mekkora mocskot tud csinálni ha elkapja a kanalat és a püré röpül mindenfelé. Örökmozgó. Nem tudom meddig lesz ez így, ha talán lenyugszik, de addig még fel kell fedeznie a világot, az bizony még sok idő.
2013. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szia!Az én fiam még csak 9 hónapos,de nálunk is ez a műsor megy.Rendesen leizzadok minden pelenkázásnál,öltözésnél.Volt olyan,hogy annyira csapkodott,h elszakította a pelust,amit éppen készültem ráadni.Az etetőszékben forog ill kapaszkodik felfelé a szék háttámláján.Folyamatosan próbál belenyúlni az ételbe,vagy megfogni a kanalat.Altatásnál is legalább 10 percig kell vele harcolni,mire képes egy helyben maradni,pedig szinte már csukva van a szeme,de ő még akkor is menne.Ismerősömék 10 hónaposának most az a kedvenc szórakozása,hogy dobálózik,mindennel,ami a kezébe kerül.Tehát úgy látszik ez minden kicsinél ilyen időszak.
2013. aug. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszi a gyors válaszokat, ezek szerint nem vagyok egyedül:)
2013. aug. 22. 13:47
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

10 hónaposokra ez jellemző.

Az meg rajtad múlik, hogy mit és mennyit engedsz neki.


3 gyerekes anyuka

2013. aug. 22. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen,lányom is ilyen.Úgy tudom etetni ha áll az ágynál én meg azon ülök.Ő játszószékbe volt etetve,néha beleteszem de feszíti ki magát a földre és ott meg pattog a fenekén és cirkuszol.
2013. aug. 22. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bár az én kisfiam még csak 8 hónapos de ugyanez van. Nem marad egy percre sem, az etetés után komplett takarítást kell csinálni és csak úgy tudom megetetni, hogy mindkét kezében van valami ami leköti mert különben a szájáig nem jut semmi. A pelenkázásnál általában mászok utána, az altatásnál meg már mint a zombi félálomban de még mindig mászik. Néha már nincs semmi energiám de hát ez van :-)
2013. aug. 22. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

pénteken lesz 10 hós a kisfiam és húúú de jó mármint idézőjelesen ezeket olvasni azt hittem bennem van a hiba én vagyok ilyen szerencsétlen és biztos az csak az én gyerekem ilyen, és már a sírógörcs kerülget egy egy pelenka cserénél, az etetést meg inkább nem is irom, (az neki uncsi és van más dolga) de ez azért megnyugtatott most :) bocsi lányok de tényleg. most kicsit még mosolygok is.

pelenkázás min 3 ember ha van kéznél, mindenféle érdekesség, az öltözködés meg jövés menés közben vagy iszonyat sírás árán! :(

de ugye lesz ez jobb!!

hihetetlen hogy mi minden érdekli őket már kezdtem aggódni hogy valami hiperaktív gyerekem van, de jó ezek szerint normális :-D

2013. aug. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!