Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 eves 4 honapos a kislanyom,...

1 eves 4 honapos a kislanyom, es a napokban derult ki hogy lesz kisteso. Szerintetek? Velemenyeket varok koszi.

Figyelt kérdés
2013. aug. 22. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

7-es vagyok.

Nekünk nagyon bejött a hordozókendő! Mi szerettük mindketten, nagyban megkönnyítette az életünket. Utcára mi is babakocsiztunk, kényelmesebb volt, de itthon sok időt töltött a kendőben, anélkül szerintem megbolondultam volna. :)

Igaz, nálunk a kicsi egyszerűbb eset volt, nem volt igazán sírós, az első időkben simán elnézelődött a kiságyban, aztán ha megunta, elaludt magától (azóta felhagyott ezzel a jó szokásával), ez nyilván nagyon függ a baba temperamentumától is.

2013. aug. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Gratulálok! Nálunk 17 hónap van. Szerencsére a "nagy" lányom nagyon ügyes volt, mert mindenben segített nekem. Kivitte a koszos pelust. Hozta a tisztát. Apának segített pelusozni a picit. Énekelt neki. Szóval tényleg próbáltam mindenbe bevonni, de közben Őt is nagyon szeretgetni, mert Ő meg kis bújós. Az eleje volt a legnehezebb, mikor egyszerre voltak mindig éhesek. Hát aki akkor látott volna tuti kinevet mert míg a kicsit szoptattam, addig a nagyot etettem kanállal. Hát nem volt egyszerű de szerencsére annak az időszaknak is vége. Most már a kicsi 1 éves. A játék miatt még vannak viták, de amúgy nagyon jól kijönnek egymással.

Sok sikert és boldog babavárást :)

2013. aug. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Nálunk pont ennyi a korkülönbség. Nem volt nagy gond, alényeg, hogy mi a nagy napirendjéhez igazítottuk a pici életét. Ebben segített az igény szerinti szopi, és a rugalmasság. Az első időkben a pici nem sok vizet zavart, úgyhogy mire a picike is jobban igényelte a vele való foglalkozást, addigra a nagy már megszokta, hogy van a hugi.
2013. aug. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
koszonom mindenkinek a valaszokat.
2013. aug. 22. 17:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!