Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szereted a Libero törlőkendőt?

Szereted a Libero törlőkendőt?

Figyelt kérdés
Ha igen, miért? Ha nem miért? Az aloesra gondolok. 35. hétbe léptem és most láttam, hogy akciós a sparba. Gondoltam feltankolok ha sokan dícséritek! *·*

2013. aug. 22. 23:46
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én meg vagyok vele elégedve, de legjobban a Gabit szeretem, de szoktam Neogranormon-t, Pampers-t, de Rossmannost is venni. Mindig azt, ami akciós. Olyankor egy jó nagy adaggal, így nem sűrűn kell venni.
2013. aug. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Nem szeretem. Nagyon nem. Egyszer kaptam 2 csomagot. Hát, egy origit szépen el is ajándékoztam. Alig nedves.

Zöld pampers, fehér pampers, neogranormon az amiket a legjobban szeretek. De mondjuk a neogranormon zacskóban kb a felétől meg nagyon nedves, de én ezt úgy küszöbölöm ki, hogy fejjel lefele tárolom, így teljesen jó :)

Ja, és az Auchanban kb 2 havonta le van akciózva a zöld és fehér pampers vagy 1800 ft vagy 2000 ft a 6 csomag. Úgyhogy nagyon jó áron van.

2013. aug. 23. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!