Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány db bébi ruhátok van,...

Hány db bébi ruhátok van, hányszor adjátok gyermeketekre mielőtt kinövi?

Figyelt kérdés
Rugdalózó vagy kisnadrág-kis blúz?

2013. aug. 23. 12:08
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Van, ami csak akkor volt rajta, mikor hazahoztuk...van,ami csak 1-2szer,mert ujjatlan és már hűvös volt hozzá. De van, ami ki se lett mosva,mert nem került sor a használatára. De van olyan is, amiket imádtam rajta, így sokat használtuk.

2013. aug. 23. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát mi kicsike korában nem vettünk neki túl sok ruhát,mert volt olyan,hogy 1-2 hét alatt kinőtt 1 ruhácskát. :)

Volt neki olyan 10-15 rugdalózó,meg kisnadrág-kis blúz "szettből" is volt kb 14-18db.

Annyi,hogy ajándékba is kaptunk néha,így volt hogy több volt neki,de mi nem vittük túlzásba a ruhavásárlást olyan 2-3 éves koráig.

Arra figyeltünk,hogy legyen mindig váltásruhája,mert gyakran összemaszatolta magát. :)

2013. aug. 23. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Huha,mi kaptunk eddig minden,csak olyan volt rajta.Van ami sose volt rajta,mert mire sorra került volna a többi is ki lett mosva és megszáradt.Most van kb 10 rövidújju body neki,5 ujjatlan,10hosszu ujju.Ezek közül pár db 80as,többi 86/92.Nadrágja hosszu egy van farmer,meg kettő lenge nyári.De picit nagyok még.Van egy itthoni is neki.Van kb 3-4rövidnacija.Van kb 6-8 ujjatlan felső,vagy 10-15póló.Egyberuhák 10 kb,szoknyácska 3-4.Rugi van neki kb 80-86/92esből ujjatlan 2,hosszuujju lábas meg 6-8.2napozó,2kardigán,2poncsó,1pulóver kb.Nem tudom annyira,sose számoltam.De sok van amit rá se adtam ,mert mint irtam mire sor került volna rá,megint voltak az elözöek.És csomót visszaküldtem pl,mert nem tetszik vagy nem zsimpatikus az anyaga.
2013. aug. 23. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De amúgy nem árt nekik 1 picit nagyobbat venni,mert ha pont rájuk valót veszel,nagyon hamar kinövik.Én 1 számmal nagyobbat veszek mindig. :)

Az nem is csúnyán lóg,de legalább nem csak 1-2 hétig jó rá. :)

2013. aug. 23. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2 szekrèny ruhàja van es kb a fele sose volt rajta..Bodybol nagy fogyasztok vagyunk amugy csini rucikat felesleges volt annyit beszerezni.Mondjuk sokat kaptunk is.
2013. aug. 23. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!