Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet ilyen korán beteg...

Hogy lehet ilyen korán beteg szopi melett?

Figyelt kérdés

Segítsetek!Volt valakinek a babája már 4 hetesen beteg?nekem ö a második babám és nagyon benáthásodott, 2 nappal ezelőtt kint volt a doki mert a nagyobbik lányom(18 hónapos)náthás volt mint az apja is láz nélkül de ki hívtam,hogy a pici nehogy elkapja!Tegnap du.nekem 38 fokos lázam lett doki azt mondta benyeltem egy vírust éjszakára 4 hetes lányom is benáthásodott egyenlőre láz nélkül!

nagyon meg vagyok ijedve a másik lányom ilyen korán nem lett beteg!

Tapasztalatokat szeretnék hallani!

Nagyon szépen köszönöm!


2009. okt. 30. 06:36
 1/9 anonim ***** válasza:
szia.én a kórházban egy apólónőtől kaptam egy vírust,és 2 hétig bírta a babám aztán ő is beteg lett.láza nem volt CSAK meg volt fázva ami egy ilyen picinél elég drámai.ugyanis ők csak az orrukon tudnak levegőt venni,így szinte folyamatosan orrspré és szívás kellett.köhögött is,de mivel megnézte a doki igy nem volt ott semmi,valószínű,hogy csak a hátrafolyt trutyi miatt.arra köptetőt kapott,ambroxolt.de sajna a sok köhögéstől sokat hányt,felkavarta a pociját.de szinte folyamatosan szoptattam,cseppentettem anyatejet a nóziba,és rengeteg szívtam.2 hétig tartott,de utána kb 9 hónapig nem is volt beteg.jobbulást nektek.
2009. okt. 30. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi a gyors választ!
2009. okt. 30. 07:06
 3/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is pár hetesen volt először náthás.Paxirazolt,sós orrsprayt vagy anyatejet használtunk és pici vízben oldva Oscillococinumot.Jó dolog a szoptatás,meg hasznos is,de amíg szoptattam rájöttem,hogy nem csodaszer.
2009. okt. 30. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Az én babám is 2 hónapossan már náthás volt...anyatejes....2 hétig tartott,már alig vártam meggyógyuljon
2009. okt. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat és várom a továbbiakat!
2009. okt. 30. 08:47
 6/9 anonim ***** válasza:
szia. én is ezt kérdeztem magam,zól, mert ménk 2 hetesen lett beteg,gyógyszert nem irtak neki. meg volt fázva, szörcsögött. több mint 2 hétig beteg volt nem mult el, aztán már sajnáltzam és vettem a patikába sinupret cseppet.nem gyógyszer hanem gyógynövényes valami.attól 3 nap alatt rendebe jött.
2009. okt. 30. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
attol amiert anyatejes miert gondolod,hogy nem lehet beteg!
2009. okt. 30. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Sztem nem azt gondolja,hogy nem lehet beteg csak a csapból is az folyik,hogy a szopis gyerekek mennyivel ellenállóbbak.Hát én ezt sem nálunk sem az ismerőseim körében nem tapasztaltam.Azt is olvastam,hogy a szoptatás megelőzi néhány szenvedélybetegség felnőttkori kialakulását pl:alkoholizmus.Na ez is 1 baromság.Elég sok embert tudnék mondani(sajna a rokonságomból is)akik 2-3 éves korukig kaptak anyatejet és dohányosok+piálnak:(
2009. okt. 30. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Nekem a nagylányom 1 éves koráig szopizott és 8 hónapos korába bárányhimlős lett.

2009. okt. 30. 14:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!