Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért kell fel rendszeresen 4...

Miért kell fel rendszeresen 4 hós babám hajnali 1-2 óra körül?

Figyelt kérdés
Nem nyissa ki a szemét csak "vergődik",lerugja a takaróját.Ha odadadom a cumit és betakarom visszaalszik,de fél óra múlva kezdődik elölről.Aztán 4-fél 5 körül felébred rendesen és akkor eszik.Mindegy mikor alszik el este 8-9-10-11,akkor is felébred hajnalba.Mitől lehet ez?Köszönöm előre is a válaszokat! :)
2009. okt. 30. 07:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Csak tippelni tudok:melege van ezért esetleg szomjas.
2009. okt. 30. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Enyém is felkel. Én adni szoktamneki cicit és percek alatt visszaalszik. Próbáld megetetni lehet h éhes vagy szomjas azért nyugszik meg a cumitól de aztán rájön h nem jön belőle semmi...
2009. okt. 30. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Mintha Én írtam volna a kérdést:-) Az Én kisfiam is 4 hónapos és szintén rendszeresen kel hajnal 1-kor utána meg 5-kor. És teljesen mindegy mikor fekszik le este:-)

Én mindkét alkalommal megszoptatom, mert szerintem éhes. Az anyatej gyorsan emésztődik, tegnap pl. 8-kor evett utoljára este és 1-ig az 5 óra hossza. Napközben meg 3 óránként eszik, tehát így is többet kibír mint napközbe:-) Szerintem Te is etesd meg 1-kor is, akkor talán alszik nyugodtabban 5-ig.

2009. okt. 30. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én fiam is négy hónapos. Ő oldaltfekve alszik,így szokta meg. Néha ő is felébred 1 körül, de ilyenkor elég, ha fordítok rajta, más pózba teszem és fogom a kezét, hogy érezze, ott vagyok. Ha kinyitja a szemét nem szólok hozzá,csak mosolygok rá. Legtöbbször vissza is alszik és csak 4 körül ébred, de ilyenkor már sír is, ezér kap már anyatejcsit is.
2009. okt. 30. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is 4 hónapos,1 és 2 között ő is felkel,megetettem,mert már 5 órája nem evett,és 5 körül kel újra.Van,ogy 3x is ébred,ha nem telik el3ra a két ébredésközött,akkor biztos nem éhes, csak felriadt.Ilyenkor a cumitól vissaalszik.
2009. okt. 30. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!Ha adok neki teát nem fog nagyon rászokni az éjszakai teázásra?Egyáltalán baj az,ha rászokik?
2009. okt. 30. 16:50
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem teát ne adj, a vizet megpróbálhatod. Nálunk nem jött be...
2009. okt. 31. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!