Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Silan Sensitiv (fehér) moshato...

Silan Sensitiv (fehér) moshatom az újszülöttem ruháit?

Figyelt kérdés
Bocsánat, a buta kérdésért, de annyi mindent hallani. Hogyan kell a születendő babám ruháit mosni? Jó az a folyékony mosószer amit a saját ruháinkhoz is használok, vagy abból is speciális kell? Öblítőből jó ez a fehér Silán, vagy valami még speciálisabb kell? Azt hittem ez babáknak való, mert van rajta egy anyuka a babájával, de a csomagoláson nincsen rajta, hogy babáknak való lenne.
2013. aug. 23. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, nekem babás anyukák ezt javasolták, simán használható :))) Mosóporból a Tomy babyt, vagy a Dreft baby-t javasolták, de lehet, hogy más fajta is jó.
2013. aug. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én mindig azzal mostam a babaruhákat, amivel a miénket, mármint azzal a mosószerrel. Öblítőt viszont mindig valamilyen sensitiv-et használtam. Soha nem ömlött fel tőle egyik babám sem.
2013. aug. 23. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Öblítőből mindegy, csak sensitive legyen, amíg pici/kicsi a gyerkőc. Mosószer mindegy milyen. Én mikor milyet vettem.
2013. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Akkor ezek szerint elég ha a mi saját mosószerünkkel (folyékony mosószer) mosom a baba ruhát, és valami Sensitiv öblítőt teszek hozzá.? Az elején veszünk szerintem egy flakon Tomi baba mosószert aztán lassan áttérünk majd a mi mosószerünkre, remélem nem lesz allergiás vagy ilyesmi. Én azt hittem a baba ruhához valami speciális mosási útmutató van.
2013. aug. 23. 19:49
 5/6 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy ti szoktátok vasalni? Most az elején még lelkes vagyok biztosan kivasalom mindet, de valójában utálok vasalni. Persze a textilpelenkákat, konyharuhákat ki vasalom majd mindig, de ruhákat ha nem muszáj nem vasalnám.
2013. aug. 23. 19:50
 6/6 anonim ***** válasza:
3. vagyok. Sose vasaltam a ruhájait, csak azt amit nagyon kell.Így vagyok a miéinkkel is.
2013. aug. 24. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!