Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » S. O. S.1 óra múlva ennie...

S. O. S.1 óra múlva ennie kell, de mit adjak neki enni?

Figyelt kérdés
4 hós a kisfiam,Milupa Fermentált tápszert eszik.Most kezdtük el tegnap a második dobozzal,1 hete tértünk át a Milumilról erre,mert nagyon fájt tőle a hasa meg kaki sem volt.1 hete amikor elkezdtük használni a Milupát úgy nézett ki,hogy beválik,ment a puki is meg kaki is volt.Tegnap óta viszont olyan szinten visszatért a hasfájása,hogy tiszta vörös a feje és ordít torka szakadtából!! :( Majd kivégzik a szelek,hiába tornáztatom,hasra fordítom nem megy tőle a puki!!Ma délután 15 órakor fog rendelni a gyerek orvosunk,íratni akarok másik tápit mert ez megöli a gyerekemet,de addig még legalább 2x ennie kellene,de már nem merek adni neki ebből a tápszerből.Az előzőből a Milumilból maradt meg,de az is ugyan ilyen hasfáját okoz!!Tejem már annyira kevés van,hogy egy evésre sem elég..a fagyasztóban van tej,de ha kiolvad nagyon felvizesedik és az íze is dohos!!Adjam neki a fagyasztott tejet?De mi lesz,ha attól meg beteg lesz,mert már nem friss,és az íze miatt nem szívesen adnám neki!!Most akkor délutánig mit egyen a kisfiam??Tanácstalan vagyok!!
2013. aug. 24. 10:47
 1/9 anonim ***** válasza:
A vizsedés normális a fagyott tejnél,de mióta vagy hogy fagyasztod hogy dohos?
2013. aug. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Májusban született a kisfiam,születése után 1 héttel már tudtam lefagyasztani.Tehát nem olyan régi,de mégis amikor kiveszem a fagyasztóból,kiolvad és újheggyel megkóstolom dohos az íze.Mint aki már nem jó.Meg a színe sem szép kékes-fehér hanem inkább tört fehéres-szürkés.
2013. aug. 24. 11:00
 3/9 A kérdező kommentje:
Vélemények a Novalac AC tápszerről??Azt akarok íratni az orvossal!!
2013. aug. 24. 11:06
 4/9 anonim ***** válasza:
Nestle Lactogen Harmonyt próbáltátok már? Az én fiamnak megoldotta a hasfájást és a kaki problémát. 1 doboz 800 gr és receptre 1000 ft. Szerintem egy próbát megér.
2013. aug. 24. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nincs annak az anyatejnek semmi baja. Fagyasztás után ilyen, nem tudsz vele mit csinálni. Sok baba nem is eszi meg, mert másabb lesz az íze. Szerencsére az enyém válogatós, simán bepuszilja a felolvasztott tejet is. Egy próbát megér.
2013. aug. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem,nem próbáltuk még,egyenlőre csak a Beba Pron,a Milumilen és most a Milupán vagyunk túl.Eddig mindegyiktől majd felfordult mert olyan hasfáját okoznak neki.Pedig ebben a Fermentált tápszerben úgy bíztam,mert állítólag a laktóz egy része lebomlik,tehát kevesebb gáznak kellene képződnie a belekben,ehhez képest.. :/ És szinte minden speciális tápszerre ez van ráírva amit hasfájás ellen gyártanak,és nem tudom,hogy ha a Fermentált nem tudott rajta segíteni,akkor melyik tápszer lesz a ,,megmentő,,??Ha minden tápszer ugyan ezen az elven működik mint a Fermentált?
2013. aug. 24. 12:32
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem akarok rossz tanácsot adni, de egy rokonom épen emitt a hasfájás miatt kezdte el gyümölcslével kínálni 4 hónapos, szoptatott kisfiát. Nekik ettől minden bajuk megoldódott. Mielőtt ezt azonban kipróbálnád, MINDENKÉPP kérd ki az orvos véleményét!
2013. aug. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Őszibatack vagy egy kis szilva lehet srgitenr. A fagyasztott tej ha megissza jo.
2013. aug. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Tudsz venni recept nélkül is tápszert, csak úgy drágább. Ajánlani nem tudok egyet sem, mert az én lányom anyatejes volt, de tegnap ő is egész nap ordított pedig már nem baba. Ezzel csak azt akarom mondani hogy nem minden a hasfájás miatt van, lehet az időjárástól is nyűgösebb vagy megindultak a fogai, nem kell össze-vissza váltogatni a tápszereket sem szerintem.
2013. aug. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!