Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit kell ennie egy 8...

Mennyit kell ennie egy 8 honapos gyereknek? Es milyen idokozonkent? A fiamnak szuletes ota miert oros a tarkoja? Elfog az mulni?

Figyelt kérdés
Szerintem a kisfiam keveset eszik,meg ritkan is!ez a vorosseg nem akar neki elmulni mar szuletese ota ott van,jo multkor amikor a doki latta azt mondtta hogy majd elfogmulni de akkor kb a gyerek 3 honapos volt.utann amikor voltunk vele viysgalaton ujjbol akkor nem mondott semmit!de azota teltek a hetek honapok es meg mindig ott van neki.a doki azyt mondtta amikor 5 honapos volt hogy mar csak a szulinapja elott vigyem a picit orvoshoz.Ti babatoknak is volt ilyen vorosseg?elore is nagyon koszonom a valaszokat!!
2013. aug. 6. 17:49
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tűzfolt?

Esetleg bőrgyógyász megnézhetné.


Kaja:ha rendesen növekszik/gyarapodik, szerintem ne aggódj. Az én fiam meg zabagép, felnőtt adagokat tud enni 15 hónaposan.

2013. aug. 6. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Valószínű tűzfolt, majd elmúlik vagy halványul. Van olyan, ami 2-3 éves korára tűnik el.


Az evés: ha anyatejes akkor ne aggódj, az anyatej lehet a fő táplálék egy éves koráig majd utána többet eszik normális kajából.


Az én 8 hónaposom étrendje:

7: szopi

10: gyümölcspép

13: főzelék + szopi

16: gyümölcspép vagy tejpép

19: szopi

éjjel 2-3x szopi

2013. aug. 6. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyémnek a homlokán van piros folt, de nem mindig látszik ugyanúgy. Hátul is van a fején, az pirosabb. Remélem el fog múlni, a doki nekem semmit nem mondott. Az unokatesóm kisfiának ugyanott volt a homlokán, neki is elmúlt.
2013. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

8hósan így evett :

7kor,9kor,12kor,15kor,17kor,21kor

9kor és 17kor,21kor csak 150grammot,többire 250-300at.

21kor tápszer,többi rendes kaja.

Nem tuti hogy elmúlik a folt,páromnak még mindig van és már 32éves.Lányomnak is pici van még,de neki éranyajegye is van,ami soká múlik majd csak el.

2013. aug. 7. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Koszonom a segitseget!Igen anyatejes egyebkent!
2013. aug. 18. 22:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!