Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislanyonak csinalok most mar...

Kislanyonak csinalok most mar fozeleket (paszirozok krumplit, zoldsegeket neki) De hiaba kinalok vizet hozza nem iszik. Mit tegyek? Bovebben lent.

Figyelt kérdés
Tuti szomjas mert en is az lennek bar nem ker inni.De adtam neki vizet.Kicsit higitottabb tapszert(tapszeres) de egyik sem izlik neki.Viszont felora mulva nagyon szomjas lesz es majd belefullad a tejcsibe.Csak azt issza meg.De mindenhez nem adhatom neki mert menne a hasa.Es tul moho is.Nem csak par kortyot iszik belole.Pedig elozoleg tuti hogy jol lakott.Ha elveszem tole a tejet akkor sir ha hagyom enni utana csak bugyan ki belole.Ti mit adtok neki?Hogy szoktatatok ra?Cukros bolti lotyot nem szeretnek neki adni.Tanacsok?Tapasztalat?A vizet kilokdosi es nem is issza.
2009. okt. 30. 17:56
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem azt add neki, amit kíván, a gyerekek ösztöösen tudják, mi a jó, ha tényleg maghajtja, akkor ráérsz gondolkodni, hogy mit csinálj, de amit ennyire szívesen eszik-iszik össze, az nem szokott gondot okozni...
2009. okt. 30. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Adj neki teát,picit megcukrozva.
2009. okt. 30. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én hónapokig próbálgattam vízzel kínálgatni a babám, mire mostanra elfogad pár korty vizet.Pohárból itatom és mindig nagyon megörül hogy végre összekoccanjon a fogával. Cukros löttyöket én sem adok neki, így is elég husis.
2009. okt. 30. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Jaj, ne már! Az én lányom is csak a bolti gyerekszörpöt fogadja el. Sem a cukrozott tea, sem a víz nem kell neki. Felhígítom a szörpöt, és azt kap olykor. Szerintem semmi baja sem lesz tőle.
2009. okt. 31. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!