Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Láztól lehetnek kiütései?

Láztól lehetnek kiütései?

Figyelt kérdés
17 hónaposom 3 napig lázas volt, utoljára tegnap reggel volt neki 38 fok. Azóta láza nincs, de tegnap este észre vettem hogy kiütések vannak a hasán, mellkasán és a hátán. Sehol máshol nincs rajta. Ma reggelre mintha több lenne rajta, de annyira nem vészes. Egyszer mikor 1-2 hónapos volt, már volt ilyen, akkor azt mondta a gyerekorvos, hogy a 3 napos láz okozta. Sajnos ma nem lesz a gyerekorvos, így nem tudom neki megmutatni. A láztól lehet megint?
2013. aug. 26. 08:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Elképzelhető, hogy a láz is okozhatja a kiütést. Nagyon magas láza van a picinek ami nem jó :(

De az sincs kizárva, hogy himlős. Szerintem ha nagyon durva a láza, érdemes bevinni az ügyeletre vagy egy másik gyerekorvoshoz elvinni.


Ma mérted a lázát? mennyi volt neki?

2013. aug. 26. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

A torka volt egyébként piros és azért volt láza. Mint írtam utoljára tegnap reggel volt 38 fok a láza. Azóta nem lázas egyáltalán, még hőemelkedése sincs. Egyébként a kedve is jó, nem vettem észre hogy viszketnének ezek a kiütések neki.

Azért gondoltam erre a háromnapos lázra mert mikor pici korában volt neki, akkor is úgy jött ki, mikor már a láz elmúlt.

2013. aug. 26. 08:53
 3/6 anonim ***** válasza:

Örülök neki, hogy már jobban van és a kedve is jobb. Igen akkor valószínűleg a láz kicsapta neki a bőrét. A kisfiamnak a száját szokta kicsapni, van mikor a láztól sebes neki.

Azért minden esetre ha lesz doki, jobb megmutatni neki.

Sok sikert és egészséget! Remélhetőleg nem lesz gond!

Üdv

2013. aug. 26. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezt hivják 3 napos láznak,keress rá,normális ilyenkor a kiütés.
2013. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Igen én is erre gondoltam, de mint írtam már egyszer volt ilyen neki. Most hogy utána olvastam, azt írják, hogy ezt csak egyszer kapják el. Lehet hogy kétszer is átesik ezen a betegségen?
2013. aug. 26. 10:27
 6/6 anonim ***** válasza:
A bárányhimlőt is valaki elkapja másodszor is...
2013. aug. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!