Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pólya vagy hálózsák?

Pólya vagy hálózsák?

Figyelt kérdés
Alatatja valaki pólyában az újszülött gyermekét vagy már a kezdetektől hálózsákot használtok? Én találtam egy nagyon szimpatikusnak tűnő úgynevezett bugyola pólyát. Gondokozom, hogy kéne venni egyet, mert elég meggyőző amiket írnak, viszon elég drága és felesleges nem áldoznék rá.
2013. aug. 26. 11:57
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
mi hálózsákot használtunk az elején most meg már semmit de ahogy be jönnek a hidegebb napok szintén vissza térünk rá :)
2013. aug. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
a pólyát csak 3-4 hetes koráig bírta, utána jobban szeretett mozgolódni, akkor hálózsákba tettük, most is abban alszik, én szeretem mert így biztos nem takarja ki magát. Nappal takaró van, ugyebár rövidebbeket is alszik meg én is rá tudok nézni
2013. aug. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
pólyát egyszer sem viselte el magán, hálózsákban aludt
2013. aug. 26. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintetek jobban megéri csak a hálózsák már a kezdetektől?
2013. aug. 26. 13:27
 5/11 anonim ***** válasza:

Pólyában hoztuk haza (hagyományos pólya), abban aludt éjjel is amíg belefért. Hogy miért is? Mert az, hogy bele van bugyolálva valamiben azt a megnyugtató érzést adja a picinek, hogy a pocakban van, nyugalom van, anya van.

Napközben is amikor nyűgös volt, vagy bármi baj, a pólyában egy perc alatt megnyugodott. Miután kinőtte a pólyát jött a hálózsák.

Mindkét dolog hasznos.

2013. aug. 26. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Akkor szerintem megvesszük. Azért vagyok bizonytalan, mert ugyan anyagilag belefér, nem is megerőltető szerencsére. A baj csak az, hogy mi a férjemmel az egyetem alatt ismerkedtünk meg és akkoriban az ösztöndíjból, diákmunkából éltünk. Mivel nem akartunk már kollégisták lenni albérletbe költöztünk. Ahhoz, hogy fenn tudjuk tartani magunkat, nagyon össze kellett húzni magunkat. Azóta mindkettőnkenk jó munkája van, mégis olyan nehezen szánom rá magam valami megvásárlására. Tudom ezen változtatnom kéne mert azért van átmenent a telejs spórolás és a pénzszórás között.
2013. aug. 26. 14:02
 7/11 anonim ***** válasza:
53%
Gondold át szerintem, hogy melyiket tudod tovább használni.. szerintem a hálózsák azért jobb, mert azt akár 3 hónapos koráig is használhatod (ha olyan a mérete). A pólyába 1 hónap után szerintem nehezebben marad meg a kisbaba...
2013. aug. 26. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Valahogy úgy érzem, hogy mindkettő hasznos lenne. Pólya mondjuk olyan 2-3 hónapos koráig, utána meg a hálózsák, na februárig eldöntöm:)
2013. aug. 26. 15:30
 9/11 anonim ***** válasza:
Mindkettő!!! :):)
2013. aug. 26. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a kettőnek nem egészen ugyanaz a funkciója. Mi hálózsákot használtunk, de hálózsákban a kezével fel tudja ébreszteni magát, ha mocorog. Ha pólyában van, akkor ugyan nem mocorog annyit, de hidd el, a takarót úgyis képes magáról lerúgni. Szóval szerintem mindkettő. Léteznek a Bugyolához hasonló pólyák, olcsóbban, és ha ismersz ügyes varrónőt, biztosan meg is csinálja neked. Swaddle Me pólyákat még esetleg nézd meg, de én már a TESCO-ban is láttam ilyesmi pólyát.
2013. aug. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!