Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szabad ülnie a babámnak, ha...

Szabad ülnie a babámnak, ha még nem tud magától felülni?

Figyelt kérdés
...de ülni tud. Szóval ha leültetem, nem borul fel, hanem szépen ül. Viszont még nem ült fel magától.
2013. aug. 26. 12:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát én szoktam ültetni pár percre. 10 hónapos már, még nem ül fel magától, de szépen tartja magát. Ha elfárad lefekszik. Már csücsül a homokozóban meg a kavicsokon a játszón. Szerintem már elég erős ennyi idősen.

Neked mennyi idős a babád? Hol tart a mozgásfejlődésben?

2013. aug. 26. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ha már úgy megmarad,akkor lehet,bár nem sűrűn.De ha görbe háttal ül,akkor ne ültesd.
2013. aug. 26. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%

alapszabály, hogy csak azt szabad, amit egyedül csinál.


ha magától nem ül, akkor tilos ültetni.

2013. aug. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tudom az alapszabályt. Nem is az volt a kérdésem, hogy ha magától nem ül, ültethetem-e. Szépen ül, de nem magától ül fel. Nem értem ebben mi olyan érthetetlen, hogy nem tudod felfogni, kedves utolsó
2013. aug. 26. 13:53
 5/6 anonim ***** válasza:
HA te ülteted fel, akkor nem lesz motiválva arra, hogy egyedül megtegye...
2013. aug. 26. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

dehogynem. egész nap nyomja fel magát, annyira szeretne felülni. Nem úgy kell elképzelni, hogy egész nap ültetem, de néha már annyira unja a fekvást, hogy muszáj, és akkor olyan boldog.

Egyébként 6 és fél hónapos.

2013. aug. 26. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!