Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel erősítsem 15hónapos...

Mivel erősítsem 15hónapos fiam szervezetét és hogyan védekezzünk az influemza ellen? Mit csináltok?

Figyelt kérdés
2009. okt. 30. 21:01
 1/8 anonim ***** válasza:
c-vitamin, oscillococcinum.
2009. okt. 30. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
FLP aloe vera gél minden nap egy evőkanállal
2009. okt. 30. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Cebion multi+ napi egy kanállal. Nem tudom mennyire hatásos, még csak most kezdtük egy hete amikor pont náthás lett de már vannak javulás jelei szerintem jó lesz.
2009. okt. 30. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Cebion csepp 1x10 csepp folyamatosan, Oscillococcinum hat héten át, Flavin 21 napi egy teás kanál folyamatosan.18 hós a kislányom.
2009. okt. 30. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
FLP Echinacea Supreme napi 0,5 tabletta (összetörve és feloldva is lehet). Felér egy védőoltással (folyamatos szedéssel, amíg a 60 szemes doboz el nem fogy). Anyuka is szedheti napi egyesével nyugodtan.
2009. okt. 31. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

köszönöm a tippeket.

ezeket patikában tudom beszerezni?

2009. okt. 31. 20:40
 7/8 anonim ***** válasza:

A Cebiont igen, az Aloe gélt és az Echinacea tablettát csak a cég nagykerétől tudod megrendelni, amihez nagyker kártya kell. Ehhez vagy nagyker kártya kell, vagy kapcsolat, mindkettő ingyenes.

Segítek szívesen, ha szükséged van rá.

Minden jót.

2009. nov. 1. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

A Cebiont és az Oscilloscoccinumot a patikákban tudod megvenni, a Flavin 21-ről pedig az alábbi linken tudsz tájékozódni és egyben rendelni is.


[link]


A Falvint már mi szülők is szedjük és tényleg nagyon hatásos és jótékony. De az Aloe készítményekről is ugyan ez elmondható csak éppen árban sokkal drágább az aloe és annyival meg nem jobb. Legalábbis nekem ez a személyes tapasztalatom. A Flavin a kislánynak amúgy 3 hónapig elég egy üveggel. Sok sikert.

2009. nov. 1. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!