Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Illik a dokinak adni pénzt,...

Illik a dokinak adni pénzt, vagy esetleg kisebb ajándékcsomagot?

Figyelt kérdés
Kisfiamhoz kijön a doki az injekciót beadni. ma volt és holnap is jön. nem tudom adjak neki valamit!
2009. okt. 31. 08:52
 1/6 A kérdező kommentje:
Ti adnátok neki?
2009. okt. 31. 08:52
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk közölte a védőnő (aki egyébként nagyon aranyos), hogy ha azt akarjuk, hogy kijöjjön a gyerekorvos oltást beadni (aki meg egy utálatos tajparaszt), az alkalmanként 3000 Ft.
2009. okt. 31. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Amikor hozzánk kijött injekciót adni, én adtam neki egy kis csomit (kávé, tea, édesség), megköszönte, meg hogy nem kellett volna, de elfogadta, mert nem akart megsérteni.

Nem azért megy ki, hogy adj valamit, de ha úgy döntesz, hogy adsz, akkor elég valami kis apróság, szerintem ne pénz legyen. Csak jelképes.

2009. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is fizetn kell. 2500 Ft-ot alkalmanként. Ha végzett az orvos kérdezd meg mivel tartozol Majd ő megmondja.
2009. okt. 31. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a doki az oltást csak a rendelőben adja be, de ha kihívtuk más miatt az első hónapokban, mert nem akartuk bevinni a rendelőbe amíg pici volt fizetni kellett 2000 forintot.
2009. okt. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! a doki nem oltást ad, hanem beteg a kisfiam, és ő felajánlotta hogy kijön beadja ő, ne az ügyeletre vigyem a kicsit. persze megkérdezem azért mivel tartozom. Készítettem neki egy kis ajándékcsomagot!
2009. nov. 1. 09:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!