Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukak szerintetek szoljak a...

Anyukak szerintetek szoljak a dokinak errol?

Figyelt kérdés
Masfel eves kisfiamnak fitymaletapadasa volt,de az este felhuzztam a bort a kukijan.Most piros a kukija es neha-neha oda kap,es "sir"lehet olyankor pisikal es csipi neki.Nem tudom,vettem egy folyadekot a gyogyszertarba neve nincs,hanem olyan lilla szine van es vizbe kell 2 cseppet tegyek es abba bele ultesem a picit es mosam a kukijat.Erre tanitott valaki aki meg igy csinalta.De en nem merem nehogy valami nagyob baj legyen.Csak annyi a baj,h piros es faj most neki.Mondanatok valamit,valami tanacsot.Koszonom
2011. aug. 1. 15:32
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én megkérdeznék valami hozzáértőt! Doki vagy védőnő?
2011. aug. 1. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

De miért húztad fel? Ha le van tapadva, az orvos majd felhúzza, és le is kezeli.

Na szóval kamillás vízzel mosd le, aztán húzd fel a bőrt, és chlorocid kenőccsel kend be, és húzd rá vissza a bőrt. Nekünk ezt kb. egy hétid az orvos csinálta, utána már szép volt, csak mosni kellett.

2011. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Már ne is haragudj, de miért okozol felesleges fájdalmat a kicsinek anélkül, hogy a dokit megkérdeznéd???

Tudom hogy köztük sincs egységes álláspont, de lehet hogy még nagyobb bajt csináltál, ilyen 'házi barkácsolásnál 'gyakran előfordul hogy begyullad stb. Mutasd meg orvosnak mielőtt késő lesz.

Az én fiam is másfél éves, de eszembe sem jutna ilyen butaságot csinálni!

A mi dokink szerint 3 éves korára kell teljesen hátrajönnie, szóval nincs semmi sürgető.

2011. aug. 1. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Minden furdesenel huzzogatam,mert mikor meg a fiam kisebb volt az mondta a dokink h huzzogasam es mossam ki a bor alatt.De most feljott a a bor egeszen.
2011. aug. 1. 15:39
 5/15 anonim ***** válasza:

Jó-jó, az már mindegy, hogy kellett VOLNA!


Az van, ami. Mutasd meg az orvosnak, az a biztos, és őszintén mondj el mindent, még ha hibáztál is.


És nyugi.

2011. aug. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Erről megoszlanak a vélemények még az orvosok között is. Az én fiamnak 5 hónaposan egy kis kanál szerú valamivel válastotta el a makkot a fitymától az orvos, de nem bántuk meg, mert nem emlékezett rá, ellenben több ismerősöm kivárta a 3 évet, csak nem jött fel,és nekik körülmetélték, eléggé fájdalmas volt, megviselte a piciket.

Épp ezen okok miatt csináltattam meg az egyik legjobb nevű orvossal, nekem is ajánlották őt.

2011. aug. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Nem hiszem h hibaztam,en mar regota minden furdesnel huzzogatam de lassan,es most sikerult feljott a bor.De nem is sirt eszre sem vette.
2011. aug. 1. 15:49
 8/15 A kérdező kommentje:
Amikor 2 honapos volt akkor megnezzte a doki es azt mondta nagyon szuk ahhol pisikal azt fel kell huzzni.De aztan o nem csinalt semmit,elfelejtette.Holnap reggel beviszem es meg mutattom neki.
2011. aug. 1. 15:52
 9/15 anonim ***** válasza:
nem, most nem sikerült és nem feljött a bőr hanem feltépted! így lesz a élettani letapadásból valódi fitymaszűkület, vidd el orvoshoz, majd ad gyulladáscsökkentőt és pár napig ne húzogasd hogy meg tudjun gyógyulni
2011. aug. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

15:53

Nem,nem felteptem hanem szep lassan huzzogatam a masfel ev alatt es soha nem sirt es mindig engedte.Nem vagyok allat h a gyerekemet kinozzam.

2011. aug. 1. 15:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!