Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kislányom most 2 éves és...

Kislányom most 2 éves és mennék vissza dolgozni. A munkahelyem ugyanúgy működik és a munkaköröm még létezik. Mit jelent az, hogy nincs számára megfelelő pozíció? Nekem ez nagyon tágnak tűnik, ebbe szerintem nagyon sok minden belefér.

Figyelt kérdés
Az új törvény 66.§ (4)-(6) bek azonban ezt mind felülírva bevezeti, hogy felmondással (korábbi rendes felmondás) megszüntethető a kismama munkaviszonya, amennyiben a pici 3 éves kora előtt visszatér és nincs számára megfelelő pozíció vagy a felajánlott pozíciót nem fogadja el.
2013. aug. 28. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nézd meg, mit mond a tanulmányi szerzodesed. Mellesleg a munkáltatód jelezte, hogy nem tart rad igényt?
2013. aug. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
26%

Igen, a védelem megszűnt sajnos, erről ír szegény. De a fogalmakat tisztáztam, mert az viszont azt jelenti, amit írtam, nézz utána. Függetlenül attól, hogy ki kismama, és ki aktív 30 éve...

Kérdező, fordulj munkajogászhoz, szerintem fel kell valamit ajánlaniuk. Nem olvastam még el az új törvényt, így nem mindegy az sem, hogy nem fogadod el, vagy nincs (nem idézted szó szerint). Mert szerintem az nem lehet, hogy semmi sincs.

2013. aug. 28. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
52%

Tessék, itt van legérthetőbben a különbség, bár szerintem a kérdező érti és nem is ez a probléma:

[link]

2013. aug. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!