Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Októberben-novemberben születt...

Októberben-novemberben születtek babák anyukái. Mennyire úsztátok meg a telet betegség nélkül? Vagy mindenképp beleestetek?

Figyelt kérdés

Pont a legnagyobb hidegben lesz a gyermekem 1-2-3-4-5 hónapos. Mire számíthatok? Amúgy második baba, van itthon 2,5 éves kistesó.


Köszönöm a válaszokat



2013. aug. 28. 15:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
nekem nemsokára egy éves lesz a lányom,(3szor lekopogom) nem volt még beteg
2013. aug. 28. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekünk 2 ovis volt a kistesó mellett, ők hoztak haza mindenféle jót. Azokon a vírusokon kívül, amiket ők hoztak haza, nem volt semmi baja. Kerüljétek a közösségeket és nem lesz gond.
2013. aug. 28. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Tavaly októberi a Kisfiam. Én hiába vigyáztam a Férjem munkaköre olyan h jó pár emberrel találkozik egy nap. Lehet hogy Ő hozta haza a betegséget, nem tudom...

Szóval a Kisfiam 3hónapos volt amikor náthás lett. Éjjel is szívni kellett az orrát, de nem viselte meg. Egy hétig tartott. Tesóval szerintem elkerülhetetlen :)

2013. aug. 28. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Októberben lesz 1 éves a fiam,még sosem volt beteg (kop-kop),pedig 2 náthás/beteg gyerek is járt nálunk (rokonlátogatás),igaz,nem mentek közel hozzá,de mégis. Ami pedig a legdurvább,hogy a múlt télen én sem lettem beteg,pedig eddig kivétel nélkül,minden télen volt valami nyavalyám.
2013. aug. 28. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
3,5hósan náthás volt. 6,5hósan 3napos láz. 9,5hósan bárányhimlő.
2013. aug. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
egyszer volt náthás, de néhány orrszívással megúsztuk
2013. aug. 28. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ha a 2,5 évesed nem jár közösségbe még, akkor azért jók az esélyeitek. Főleg ha szoptatod a babát.

Nekem 3 gyerekem van, és a legkisebbek mindig jól bírták, sokszor volt olyan, hogy az egy vagy két nagyobb beteg volt, a pici meg vagy semennyire, vagy csak épp náthás lett.


Barátnőm kislánya 3 hónaposan volt bárányhimlős, azt mondta, ennél jobban nem is történhetett volna, hiszen vakarózni nem tudott volna még, de szemmel láthatólag nem is nagyon akart volna, nem izgatta az egész.

2013. aug. 28. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
novemberben szuletett a kisfiam, raadasul skandinaviaban elunk, ahol -15 fok van altalaban telen de van hogy -25. sosem volt beteg telen pedig vittuk minden nap setalni(na persze a -25 fokban azert nem, de -15ig lehet)az elso kisebb megfazasa majus vegen volt. Nem kell aggodni a hideg miatt, fel kell jol oltoztetni,de azert arra is vigyazz ne oltoztesd tul.
2013. aug. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Az én fiam okt végén született és még nem volt beteg. Pedig mindennap jönnek hozzánk (férjem kuncsatjai), sőt egyszer egy influenzàs is jött (bunkó módon mert nem tudtuk) mégis megúszta:-) szerintem a tél nem jelenti azt hogy tuti beteg lesz!látod többünk picije nem is volt beteg még..
2013. aug. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Novemberi a kisfiam, kétszer volt beteg télen:

1 hónaposan - náthás volt

3 hónaposan - köhögött

Szerencsére láza nem volt, talán az anyatejnek köszönhetően.

2013. aug. 29. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!