Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi lehet ez, betegség vagy...

Mi lehet ez, betegség vagy valami más?

Figyelt kérdés

Lányom 10,5 hós, és éppen rokonokhoz indultunk volna a hétvégére. (van egy idösebb növére, aki már be van sózva)

500km-re laknak a rokonok (1-2 havonta utazunk velük ilyen sokat mindig). Délben indultunk volna, délelött mindent össze pakoltam, mikor a kicsi elkezdett nyüglödni. Gonoltam éhes adtam neki enni. Mindig 12-12:30 között megy aludni, ma sem klet korábban. Evés után már nagyon sírt, és éreztem kaka van, kicseréltem a pelust. De egész pelus csere alatt szó szerint nagyon sírt. Nem éreztem melegnek, de megmértem a lázát 2x is és 37,9 volt neki. Ahog felvettem elaludt szinte pillanataok aladt a kezembe. Most hagyom aludni, nincs indulás.

Szerintetek van esély, hogy ha felébred semmi baja nem lesz?

Egész délelött nagyon jó hangulata/hangulatuk volt. Nevetgéltek. Kb 11 körül kezdödött az elsö nyüszik, de az evés után az is kicsit jobb volt.

Fogzik folyamatosan, a nozija már 2 hete enyhén folyik.

Holnap lesz a rokonoknál egy nagy parti, ha délelött indulunk holnap akkor is oda érünk azért délutánra (csak ugye délbeni alvással akartunk menni).

Szerintetek lehet esély, hogy felébred és semmi baja nem lesz?



2013. máj. 24. 11:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy frontot érez? az én lányom 2napig tiszta kerge volt, de a környéken nem ő volt az egyedüli.
2013. máj. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A sírásra én sem adnék, mert szokott nyügös lenni máskor is.

Ami aggaszt, hogy 37,9 volt a höje (ami azért nem láz), és majdnem egy órával elöbb szinte beájult az alvásba. (rendesen aludt el, de annyira álmos volt, hogy rögtön aludt)

2013. máj. 24. 11:54
 3/3 anonim ***** válasza:
Foga nincs áttörés közelbe? akkor szokott hőemelkedés lenni. remélem nem lesz beteg.
2013. máj. 24. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!