Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nektek a kórházba volt portfól...

Nektek a kórházba volt portfólió fotózás a babáról? Mennyibe került?

Figyelt kérdés

2013. aug. 28. 16:08
 1/5 anonim ***** válasza:
A babáról? Igen, de nem mondanám, hogy portfóló. :) inkább csak jó géppel készült jó képek. 6-ot lehetett kiválasztani és asszem 3000 forint volt. Szt. Istvánban szültem Bp-en, ha ez számít.
2013. aug. 28. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Tehát arra gondolsz, hogy fotós egy jó géppel képeket készít az újszülöttekről, meg van hozzá kis cuki keret (papír), ilyesmi...ilyen volt, 2500 Ft körül lehetett nagyjából. Nagyon szép képek lettek, pedig a fiam arca csupa apró pötty volt még akkor, és szépen megcsinálta. (SOTE II.)
2013. aug. 28. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a kistarcsai Flórba szültem, ott 10.000 Ft-t kértek érte, de volt benne, fali naptár a baba képével, 3db asztali nyitogatós képtartó, üdvözlőszerű képeslap, még valami 3db-os nem tudom mi, nagyszülőknek szétosztogattam, és volt benne egy cd-n amin volt 15 kép, plussz előhívva 8 db kép,mindez egy design-os dobozban. Szóval nekem nagyon tetszik és nem bántam meg kiadni rá ilyen sok pénzt. :)
2013. aug. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3-as vagyok, ilyen szép képeket csinálnak. :)


[link]

2013. aug. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
SZOTE - igen, jött egy fotós csaj, lehetett választani különféle beállításokkal, még jelmezes is volt..de én egy egyszerűt kértem, plüss gólyával, amihez nem kellett sokat macerálni a babát (amúgy is fényben volt aznap), 3 db háromféle beállítással volt 2700 forint asszem, nagyszülőknek adtuk, meg egy maradt nekünk
2013. aug. 29. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!