Kezdőoldal » Szépség és divat » Modellkedés » Tudnátok ajánlani debreceni...

Tudnátok ajánlani debreceni fotósokat portfólióra? Vagy modellügynökség (megbízható)?

Figyelt kérdés

Nem muszáj, hogy profi fotós legyen.

'Inkább tanulj', 'a google a barátod' jellegű kommenteket nem szeretnék.:)



2013. júl. 17. 16:47
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a fotóst a munkája alapján ítéld meg!

Egy amatőr nem sokat fog tudni kihozni belőled, mert ez nem csak technika, hanem szem, intelligencia, forma-érzék, fény-ismeret stb. kérdése.

Legyen elrettentő példa a Naplóban naponta megjelenő "nap szépe" fotók, ahol mesterien tud egy-két "fotós" egy alapból jó nőből irtózatos, ragyás tramplit csinálni!

Szerintem - ha fontos célra kellenek a képek, nem csak a barátodnak - akkor keress profit.

(Egy profi azért profi, mert ismeri a szakmai fogásokat, és van szeme ahhoz, hogy egy lányból a legelőnyösebbet a legelőnyösebben láttassa.)

2013. júl. 18. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már voltam egy nagyon profi fotósnál (Tóth László, DomiART) alapból mindenki mondja, hogy milyen vékony vagyok és az arcom is szép. A képeken pedig egy ovis, pufók, ogre-szerű lény pillantott vissza. Amit pedig saját magamról készítek általában retusálatlanul szép, kifejező. Ezért annyira nem fontos, hogy "profi" legyen.
2013. júl. 18. 10:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Javasolnám, hogy a saját magadról készült képet, ami tetszik, illetve az általa készített, gyengébb képet küldd el neki és kérdezz rá, mi volt szerinte a gond. Én amatőr fotósként örülnék annak, ha egy ügyfelem barátságosan, de határozottan visszajelezné, ha gondja van, mivel még 100+ fotózás után sem kaptam soha ennyire negatív kritikát, az általad írt fotós sokkal profibbnak tűnik. Az a tippem egyébként, hogy valahogy nem voltál jó passzban, talán féltél, megijedtél és ez látszott a fotókon, de mivel nem láttam egyiket sem, nem tudom így.

Csak bátran menj vissza (főleg, ha komolyabb összeget fizettél) és érdeklődj. És bocsánat, az eredeti kérdésedre sajnos nem tudok jó választ adni, én csak Budapesten, Velencei tó mellett vállalok fotózást.

2013. júl. 24. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!